Медичний порталУстановиКривий РігСтоматологіяКлініка сучасної стоматології
Клініка сучасної стоматології

Клініка сучасної стоматології

Стоматологія

вул. Кремлівська, 2 А, 15 , Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Пн-Сб: 9.00 -20.00
+38 (056) 404-47-70
+38 (0564) 66-00-81
+38 (066) 658-92-92
Головний лікар
Сиволап С.Е.
Сховати карту

Про установу

Великий досвід практики і постійне поліпшення якості роботи та обладнання в сфері стоматології.

Радиовизиографическая діагностика
Великими перевагами радіовізіографії є можливість отримання збільшеного і кольорового зображення, підвищення його контрастності, а також висновок за допомогою принтера на папір. При імплантації не тільки при діагностиці, але і в момент встановлення імплантату, а також після операції може бути швидко отримана необхідна інформація.

Лазерне відбілювання зубів
В нашій клініці Вам запропонують кілька видів відбілювання зубів, в тому числі і лазерне відбілювання зубів. За допомогою процедури лазерного відбілювання, можна повернути натуральний колір або надати їм додаткову білизну. Але перед тим як зробити відбілювання, необхідно якісно очистити зуби від нальоту і зубних відкладень і обов'язково порадитися з лікарем. Він вже знає стан емалі ваших зубів і вибере разом з Вами оптимальний варіант відбілювання. Щоб якісно очистити зуби, в стоматологічних установах використовуються різні технології, від ручного, ультразвукового очищення до лазерного відбілювання.

Естетична реставрація
Естетичне відновлення зубів включає різні методики-художню реставрацію, протезування, мікропротезування. Ці методики мають як показання, так і протипоказання. Вибір оптимального варіанту залежить від ступеня збереження Ваших зубів і потребує обов'язкової попередньої діагностики та консультації наших фахівців.
Сучасна ендодонтія з мікроскопом
На сьогоднішній день ендодонтія (лікування кореневих каналів зубів) є одним з найбільш перспективних напрямків у всій стоматології. У нашій клініці ми прагнемо відповідати світовим стандартам, прийнятим у цій галузі стоматології.

Ендодонтія - це напрямок в стоматології, який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань пульпи (нерва всередині зуба)

Протезування на імплантатах
Зубний імплантат бере на себе функцію кореня зуба і передає жувальне навантаження з коронки на щелепну кістку. Це підтримує життєдіяльність щелепної кістки, щоб вона не атрофувалася. Імплантат, коронка і ясна утворюють гармонійну, єдину структуру.

  • керамічні коронки, встановлені на імплантати, які відрізняються від власних зубів;
  • фіксовані зуби з опорою на імплантати не тільки виглядають, але і відчуваються як Ваші власні зуби;
  • немає необхідності підпилювати сусідні зуби;
  • імплантати попереджають втрату кісткової маси в області відсутніх зубів;
  • повністю відсутні незручності, що виникають при використанні звичайних знімних зубних протезів;
  • коли виникає потреба в заміні коронок, змінюються тільки абатменти, імплантати залишаються колишні

Безметалева кераміка ,вінір.
З безметалової кераміки можуть виготовлятися коронки, мости, напівкоронки і вініри (вінір - це тонка керамічна пластинка, що приклеюється до лицьової поверхні зубів, що відтворює красиву форму і колір зуба)

Хірургічний лазер
Застосування лазерних технологій відкриває зовсім нові можливості, дозволяючи лікаря-стоматолога запропонувати пацієнту великий перелік мінімально інвазивних,фактично безболісних процедур в безпечних для здоров'я стерильних умовах,що відповідають найвищим клінічних стандартів надання стоматологічної допомоги.

Фахівці

Стоматолог

Імплантолог

Ендодонт

Спеціалісти

Стоматолог, Ендодонт, Імплантолог

Відгуки про Клініка сучасної стоматології

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук