Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка сучасної офтальмології "Візіобуд"
Клініка сучасної офтальмології Візіобуд

Клініка сучасної офтальмології "Візіобуд"

Клініка

просп. Червонозоряний, 17 , Київ, Київська область
Пн–Пт: 8.00 – 20.00 Сб: 9.00 – 15.00
+38 (044) 594-05-94
marketing@medbud.kiev.ua
Сховати карту

Про установу

"ВІЗІОБУД" - це офтальмологічне відділення Клініки "Медбуд", яке спеціалізується на хірургічному і консервативному лікуванні захворювань переднього і заднього відрізку ока. Ми використовуємо надсучасне обладнання і самі передові технології, які є у світі, для покращення і вдосконалення зору наших пацієнтів.
Ми маємо унікальну можливість надавати нашим пацієнтам як амбулаторну, так і стаціонарну допомогу у лікування очних захворювань, а також користуватися допомогою спеціалістів інших галузей медицини, які представлені в Клініці "Медбуд".
Напрямки нашої роботи:
- Діагностика захворювань і розладів зору.
- Хірургічне лікування захворювань переднього відрізку ока (катаракта, глаукома, захворювання повік і придатків ока, тощо).
- Амбулаторне і стаціонарне лікування дистрофічних і запальних захворювань ока.
- Лікування і профілактика прогресування близькозорості, далекозорості, астигматизму, астенопії, амбліопії та косоокості у дітей та дорослих.
Наше обладнання.
Ми маємо унікальну можливість надавати нашим пацієнтам як амбулаторну, так і стаціонарну допомогу у лікування очних захворювань, а також користуватися допомогою спеціалістів інших галузей медицини, які представлені в Клініці "Медбуд".
Клініка устаткована:
- Авторефкератометром Tomey (Японія).
- А-scan і A-B-scan Tomey (Японія).
- Комп'ютерний периметр Tomey (Японія).
- Пневмотонометр Topcon (Японія).
- Щілинна лампа SCO.
- Операційний мікроскоп Carl Zeiss (Німеччина).
- ФАКО-емульсифікатори Oertly (Швейцарія) і Alcon (США).
- Кабінет охорони зору з надсучасним обладнанням для лікування вад зору у дітей та дорослих (амбліокор, лазер- і магнітостимуляція, хромотерапія, тренування резервів акомодації).
Наші ціни.
- Діагностичні і консультативні послуги - від 120грн. до 400грн. в залежності від обсягу обстежень.
- Хірургічне лікування катаракти від 4100грн. до 8500грн. (у вартість входить перебування в клініці у двомісній палаті з усіма зручностями, монофокальна інтраокулярна лінза з витратними матеріалами, діагностичні послуги до і після операції, післяопераційний контроль, медикаментозне забезпечення проведення операції).
- Хірургічне лікування глаукоми від 2100грн. до 3000грн. (у вартість входить перебування в клініці у двомісній палаті з усіма зручностями, витратні матеріали, діагностичні послуги до і після операції, післяопераційний контроль, медикаментозне забезпечення проведення операції).
- Дрібні операції на придатках ока від 700грн. до 900грн.
- Консервативне лікування запальних і дистрофічних захворювань ока від 100грн. до 150 грн. за один день лікування (у вартість входить лікування і медикаментозне забезпечення, консультативна допомога, лікування і медикаментозне забезпечення у випадку виявлення захворювань терапевтичного і неврологічного профілю).
- Апаратне лікування і профілактика прогресування близькозорості, далекозорості, астигматизму, астенопії і амбліопії у дітей та дорослих (від 750грн. до 1600грн. за курс (10 сеансів)).

Фахівці

Офтальмолог (окуліст)

Хірург

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст), Хірург

Відгуки про Клініка сучасної офтальмології "Візіобуд"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук