Медичний порталУстановиКиївКосметологіяКлініка сучасної медицини
Клініка сучасної медицини

Клініка сучасної медицини

Косметологія , Клініка

вул. Маршала Якубовського, 2 , Київ, Київська область
+38 (044) 250-6741
+38 (044) 250-6101
Сховати карту

Про установу

У Відділенні косметології професійні лікарі-дерматокосметологи запропонують відвідувачам різноманітні косметологічні процедури з лікувальними та естетичними ефектами, підберуть для кожного клієнта оптимальну схему лікування.

Корекція ваги і фігури

У «Клініці Сучасної Медицини» відкрито відділення «Корекція ваги і фігури», послуги якого дуже затребувані і популярні як серед жінок, так і серед чоловіків.

Різноманітні програми корекції ваги пропонують наступні послуги:

Діагностика і виявлення причин набору ваги
Схуднення без почуття голоду і неврозів
Отримання консультацій вузьких фахівців: ендокринолога, гінеколога, гастроентеролога та інших
Динамічне спостереження лікаря
Вібротермоліз (ультразвукова терапія) застосовується при лікуванні целюліту. Ультразвук забезпечує масаж на клітинному рівні, прискорюючи хімічні та біологічні реакції. У результаті посилюється циркуляція крові, поліпшується трофіка в проблемних зонах і таким чином відновлюється нормальне харчування тканин. Метод ефективний в поєднанні з електроліполіз і лимфодренажем.

Косметологія для чоловіків

Чоловіки є повноправними відвідувачами салонів краси та косметологічних медичних центрів. Турбота чоловічої половини населення про власну зовнішність сьогодні викликає величезну повагу, оскільки сучасне життя пред\'являє безліч вимог і їм нелегко відповідати. Лікарі-косметологи Клініки Сучасної Медицини пропонують широкий спектр різних сучасних методик і ефективних процедур для чоловіків, що піклуються про свій імідж.

Мезотерапія - спосіб введення лікарського препарату безпосередньо в осередок патології, отже, має місце цілеспрямоване вплив ліків на певну зону. Мікроскопічними дозами вводиться спеціальний коктейль - набір різних препаратів, залежно від проблеми пацієнта. Лікувальним коктейлем можна обколювати будь-яку область. Безголкового киснева мезотерапія - процедура абсолютно безболісна і навіть приємна. Під час процедури пацієнт отримує точковий мікромасаж, тому що дія йде по всіх зонах шкіри. Потрапивши в товщу шкіри, життєвий еліксир рятує від в\'янення, втоми, розгладжує дрібні зморшки, надійно оберігає від старіння. Після процедури підвищується пружність шкіри і повертається молодий, здоровий колір обличчя.

Перед-і післяопераційне ведення пацієнтів

Число людей, що звертаються до лікарів естетичної медицини, помітно зросла останнім часом. На пластичні операції сьогодні часто вирішуються зайняті, ділові люди, які хочуть добре і молодо виглядати. Такі пацієнти дуже зацікавлені у якнайшвидшому відновленні, щоб повернутися до активної діяльності. Ця обставина змушує лікарів-косметологів і пластичних хірургів об\'єднувати свої зусилля в пошуку адекватних способів здійснення бажань клієнта методами естетичної медицини.

Косметологія обличчя

Контурна і об\'ємна пластика

Безопераційна методика корекції дефіциту м\'яких тканин і структурно-механічних змін дерми за рахунок введення ін\'єкційним методом препаратів-філерів, умовно званих «гелями», в поверхневі, середні і глибокі шари шкіри - називається контурним моделюванням. Цю методику застосовують для згладжування зморшок, складок, втягнутих рубців, дефектів губ при опущенні кутів рота і різних деформаціях після хірургічних операцій на обличчі.

Лікування вугрової хвороби

Угри (акне) - це всім знайоме, часто приводить у відчай захворювання, що характеризується гнійним запаленням волосяних мішечків з залученням сальних залоз. Лікарі-косметологи клініки підберуть оптимальну і ефективну схему лікування для кожного пацієнта!

Програма лікування гіперпігментацій

Найбільш помітними рисами зовнішнього вигляду кожного з нас є очі, волосся і колір обличчя. Тому локальні гіпер-і гіпомеланоз є серйозними косметичними дефектами, нерідко травмуючими психіку. У «Клініці Сучасної Медицини» застосовується метод відбілювання як ефективний засіб боротьби з пігментацією.

Програма догляду та омолодження області навколо очей. Однією з найпоширеніших проблем зовнішності є періорбітальна зона, тобто зона навколо очей. Це темні кола, набряки, «мішки» під очима, зморшки, сухість і т.д. Для вирішення проблем у цій зоні лікарями-косметологами клініки використовується комплексний підхід - апаратні і неаппаратние методики.

Хімічний пілінг

Пілінги - це унікальний засіб естетичної косметології, рекомендоване для швидкого відновлення шкіри. Можливості хімічного пілінгу не обмежуються тільки естетичним ефектом. Метод використовують при таких захворюваннях і станах шкіри, як акне, діхромін, хроно-і фотостаріння шкіри, лентігінозная висипання, себорейниє і актинические кератоми, дрібні зморшки, поверхневі рубці, грубий мікрорельєф шкіри, великі пори, веснянки, хлоазми, іхтіоз і ксеродермія. Також хімічні пілінги готують шкіру до сприйняття масок і кремів.

Кріопластія

це ще один фізіотерапевтичний метод, що поліпшує проникність шкіри і забезпечує проникнення активних речовин в її глибокі шари, тобто ще одна альтернатива Мезотерапевтична ін\'єкціям.

Догляд за обличчям - косметика Еріксон лаборатор.

Спеціалісти

Косметолог, Дерматолог, Гінеколог, Ендокринолог, Гастроентеролог

Відгуки про Клініка сучасної медицини

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук