Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлиника спортивной и балетной травмы "ІТО НАМНУ"
Клиника спортивной и балетной травмы ІТО НАМНУ

Клиника спортивной и балетной травмы "ІТО НАМНУ"

Клініка

вул. Воровського 27, VI поверх клінічного корпусу, праве крило, 8 клініка , Київ, Київська область
понеділок-п'ятниця: 8.00 - 18.00
+38 (044) 288-01-28
+38 (044) 486-60-65
info@ito.gov.ua
Сховати карту

Про установу

Відділення створене для надання висококваліфікованої медичної допомоги спортсменам, артистам балету і громадянам, які активно займаються спортом при отриманні травми або мають наслідки перенесеного раніше травм.
Завідувач клінікою, д.м.н., проф. Коструб Олександр Олексійович.
У клініці спортивної та балетної травми ГУ ІТЗ НАМНУ проводиться весь спектр оперативних втручань з використанням найсучасніших методик, які застосовуються в травматології та ортопедії. Щорічно оперуються близько 800 пацієнтів з важкими ушкодженнями та захворюваннями опорно-рухового апарату (переломи, вивихи, розриви сухожиль і м'язів, травматичні внутрішньосуглобові ушкодження, дегенеративні захворювання суглобів).
Основними пріоритетними напрямками клініки є артроскопічні втручання на суглобах, які дозволяють відновити функцію ураженого суглоба в максимально короткий час.
Види артроскопічних втручань
Колінний суглоб:
- Резекція меніска;
- Шов меніска;
- Резекція медіопателярной складки;
- Пластика передньої і задньої хрестоподібної зв'язки;
- Всі види реконструкції суглобового хряща;
- Дебрідмент суглоба;
- Сінвектомія;
- Видалення хондроматозних тел.
Плечовий суглоб:
- Стабілізація плечового суглоба;
- Шов ротаторної манжети;
- Селективна капсулотомія;
- Субакроміального декомпресія;
- Дебрідмент суглоба;
- Сінвектомія;
- Видалення хондроматозних тел.
Тазостегновий суглоб:
- Резекція суглобової губи;
- Дебрідмент суглоба;
- Сінвектомія;
- Видалення хондроматозних тел.
Ліктьовий і гомілковостопні суглоби:
- Всі види реконструкції суглобового хряща;
- Дебрідмент суглоба;
- Сінвектомія;
- Видалення хондроматозних тел.
Також в клініці проводиться лікування ушкоджень м'язів і сухожиль. При цьому застосовуються такі нові методики, як закритий підшкірний шов ахіллове сухожилля, анкерна фіксація при дистальних відривах зв'язок і сухожиль, використання факторів росту при ARS-синдромі.
При переломах кісток використовуються всі види Металоостеосинтез, включаючи блокуючі інтрамедулярних стрижні, малоконтактние пластини, апарати зовнішньої фіксації.
У клініці також проводиться первинне і ревізійне ендопротезування колінного і тазостегнового суглобів з іспользиванія найсучасніших моделей ендопротезів фірми Zimmer. У післяопераційному періоді на базі клініки проводиться повне відновне лікування під контролем досвідчених реабілітологів.
Основними пріоритетними напрямками наукової роботи клініки є розробки нових технологій лікування суглобового хряща і сухожиль. Вже протягом 5 років клініка тісно співпрацює з Харківським інститутом проблем кріобіології і кріомедицини у питаннях розробки і впровадження в клінічну практику методів заснованих на застосуванні аутологічних стовбурових клітин пацієнта для тканинної реконструкції пошкодженого суглобового хряща. Проведені експериментальні дослідження, показали високу ефективність і безпеку цього методу.
Також клініка веде наукові розробки у профілактиці та лікуванні посттравматичного остеоартрозу колінного суглоба у спортсменів. Розробляються нові методи лікування та оперативних втручань для відновлення втраченої функції суглоба.
Всі методи в основному базуються на використанні малотравматичних (артроскопічекіх) маніпуляцій, які дозволяють адекватно усунути причину хвороби і відновити уражений суглоб в максимально короткий час через відсутність додаткової травми здорових тканин.

Фахівці

Спеціалісти

Масажист, Терапевт

Відгуки про Клиника спортивной и балетной травмы "ІТО НАМНУ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук