Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка сімейної медицини "Мілада"
Клініка сімейної медицини Мілада

Клініка сімейної медицини "Мілада"

Клініка

вул. А. Ахматової, 16а, 2 поверх , Київ, Київська область
+38 (044) 594-09-50
+38 (050) 94-58-069
bronchastma@gmail.com, milta@i.kiev.ua
Сховати карту

Про установу

Щодня на нас обрушується велика кількість найрізноманітнішої інформації, в тому числі, медичної і фармацевтичної, в якій не важко заблукати, а ще важче отримати об'єктивну оцінку на Ваше запитання.
Сьогодні все частіше і наполегливіше медикам пропонують свою допомогу інженери, фізики, біофізики, генетики та ін І ця допомога стає очевидною, в більшості випадків вона високорезультативних, щадна, доступна в розумінні та застосуванні.
Я кажу про квантової терапії, комп'ютерній діагностиці та діагностиці по Фоллю, психоаналізі та психотерапії, голкорефлексотерапії - методах, так званої, нетрадиційної медицини. І тут же схиляюся перед класичною медициною, багатої традиціями і науковими відкриттями.
Дуже часто доводиться спостерігати, як недбало люди ставляться до власного здоров'я. Покладіть на одну чашу дорогі, на вашу думку, речі, а на іншу - своє здоров'я і запитайте себе: ВІД ЧОГО ВИ МОЖЕТЕ ВІДМОВИТИСЯ? І тільки тоді Ви зрозумієте, що для Вас має справжню цінність.
Ми працюємо більше 10 років.
У клініці працюють лікарі вищої категорії: сімейної медицини, кардіолог-ревматолог; гастроентеролог; психіатр-психотерапевт; сексопатолог; невропатолог; вертебролог; іррідодіагност; фітогомеопат. Професіоналізм і інтуїція наших лікарів, застосування нетрадиційних методів у діагностиці та лікуванні пацієнтів дають чудові результати в лікуванні хворих.
Керує клінікою кандидат медичних наук, з 30-річним стажем роботи і широкої спеціалізації, який має Патент на лікування бронхіальної астми, отриманий в Москві. У листопаді 2008 року представляв свою роботу на Світовому конгресі по астмі в Монако.
Наша клініка приймає участь у Міжнародних виставках з охорони здоров'я і має понад 10 дипломів.
Працює кабінет функціональної діагностики: УЗД, ЕКГ, реовазографія судин рук, ніг, голови, спірографія, захворювань нервової системи.
У роботі широко використовується магнітолазерна, квантова апаратура.

Фахівці

Алерголог

Імунолог

Пульмонолог

Психотерапевт

Спеціалісти

Алерголог, Імунолог, Пульмонолог, Психотерапевт

Відгуки про Клініка сімейної медицини "Мілада"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук