Медичний порталУстановиЗапоріжжяКлінікаКлініка сімейного типу "ЕнаМед"
Клініка сімейного типу ЕнаМед

Клініка сімейного типу "ЕнаМед"

Клініка

вул. Дзержинського, 60 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (061) 764-24-62
+38 (061) 764-56-19
+38 (067) 618-25-64
enamed@ukr.net
Головний лікар
Лозовой Анатолий Иванович
Сховати карту

Про установу

Клініка сімейного типу " ЕнаМед " - є лідером приватних медичних послуг у місті Запоріжжі. У нашій клініці дають консультації і займаються Вашим лікуванням тільки професійні дитячі та дорослі лікарі : кардіолог , уролог , гінеколог , психіатр і багато інших.

У нашій клініці проводяться глибокі дослідження людського організму , а так само життєво важливих процесів його діяльності . Для цього у нас новітнє діагностичне обладнання , яке дає можливість поставити правильний і чіткий діагноз протягом короткого часу.

Увага! У нашій клініці Ви можете отримати консультацію фахівців і попередити пневмококові захворювання у дітей з 6 тижнів і у дорослих пацієнтів з 50 років пневмококовой полисахаридной коньюгированной вакциною Превенар 13.

Клініка " ЕнаМед " обслуговує щодня близько 70-100 пацієнтів.

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання , зверніться за нашими контактними телефонами і наші адміністратори дадуть відповідь на всі ваші запитання.

В арсеналі технічних засобів нашої клініки є автомобіль невідкладної медичної допомоги , що дозволяє в максимально короткі терміни надавати необхідну медичну допомогу вдома . Якщо Вам чи Вашим близьким знадобилася консультація будь-якого з наших фахівців , а Ви з якихось причин не маєте можливості звернутися в поліклініку , ми організуємо для Вас Консультацію на дому з можливістю запису електрокардіограми і зміни рівня цукру в крові!

Вас проконсультують лікарі наступних спеціальностей : гастроентеролог , травматолог , хірург , уролог , отоларинголог , невропатолог , кардіолог , офтальмолог . Ви отримаєте кваліфіковану консультацію лікаря не виходячи з дому. Для вас на нашому сайті працює онлайн консультація психолога .

Увага! У медичному центрі " ЕнаМед " проводяться Ультразвукові дослідження ( УЗД ) як один з найбільш універсальних методів , точної та ефективної діагностики найрізноманітніших захворювань. Тому будь-яка клініка , що претендує на статус сучасної медичної установи , просто зобов'язана мати у своєму арсеналі сканер для проведення УЗД. Нами використовуються новітні досягнення в цій галузі за допомогою яких проводяться ультразвукові дослідження суглобів , внутрішніх органів , периферичних лімфатичних вузлів , молочних залоз , УЗД серця дітям . Придбана нашою клінікою Ультразвукова діагностична система Logiq C5 Premium компанії General Electric володіє високою якістю зображення і рядом унікальних функцій у всіх режимах.

Фахівці

Невідкладна медицина

Імунолог

Педіатр

Терапевт

Дерматовенеролог

Невролог

Ортопед

Травматолог

Отоларинголог (ЛОР)

Уролог

Хірург

Гастроентеролог

Ендоскопіст

Спеціаліст УЗД

Психолог

Акушер

Гінеколог

Спеціалісти

Невідкладна медицина, Імунолог, Педіатр, Алерголог, Терапевт, Дерматовенеролог, Невролог, Акушер, Гінеколог, Ортопед, Травматолог, Отоларинголог (ЛОР), Уролог, Хірург, Спеціаліст УЗД, Гастроентеролог, Ендоскопіст, Кардіолог, Психолог

Відгуки про Клініка сімейного типу "ЕнаМед"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук