Медичний порталУстановиСімферопольКлінікаКлініка "Сімейний лікар"
Клініка Сімейний лікар

Клініка "Сімейний лікар"

Клініка

вул. Бульвар Леніна, 9-А , Сімферополь, Крим
Пн-Сб: 8.00- 19.00
+38 (0652) 70- 09- 03

+38 (099) 292-90-64,
+38 (067) 650-18-49
Сховати карту
Філії:
Клініка "Сімейний лікар"
вул. Пальміро Тольятті, 16-А

Про установу

Клініка "Сімейний лікар" створена для надання якісної медичної допомоги жителям і гостям Сімферополя , Південного берега Криму , Севастополя , Євпаторії , Сак , Феодосії , Керчі - незалежно від віку , застрахованим і корпоративним пацієнтам.

Мережа наших клінік організована в 2009 р. і має ліцензію Міністерства охорони здоров'я України від 15 жовтня 2009 р. № 35 , серія АВ 492635 на надання широкого спектру медичних послуг. Наші медичні центри оснащені обладнанням , яке зареєстроване і сертифіковане в Україні . Співробітники клініки - провідні фахівці і кандидати медичних наук Автономної Республіки Крим.

Клініка "Сімейний лікар" розрахована на прийом більше 200 пацієнтів у день. Кожному пацієнту забезпечений індивідуальний підхід до вирішення його проблем. Існує система знижок для соціальних груп населення.

У клініці Вас зустріне адміністратор , який організовує :

консультативний прийом обласних фахівців для дітей і дорослих , в тому числі вдома (з можливістю забезпечення домашнього стаціонару ) ;

проведення лабораторної та ультразвукової діагностики;

стоматологічний прийом для дітей і дорослих ;

надання послуг процедурного кабінету ;

обслуговування застрахованих пацієнтів.

Адміністратор поліклініки завжди надасть максимальну інформацію про можливості клініки , підбере зручний час для консультації , а також нагадає пацієнтові телефонним дзвінком про майбутню зустріч .

Відгуки про Клініка "Сімейний лікар"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук