Медичний порталУстановиРівнеКлініка"Клініка Саєнко"
Клініка Саєнко

"Клініка Саєнко"

Клініка

вул.Студентська, 14 , Рівне, Рівненська область
+38(0362) 62-99-95
klinika.saenko@gmail.com
Сховати карту
Філії:
"Клініка Саєнко"
вул. Симоненка, 22/2
"Клініка Саєнко"
вул. Дрогобицька, 33
"Клініка Саєнко"
вул. С. Бандери, 44
"Клініка Саєнко"
вул. С. Бандери, 12-А
"Клініка Саєнко"
вул. Артема, 12
"Клініка Саєнко"
вул. Карпатська, 2

Про установу

Статистика ВООЗ невблаганна: від 50 до 80 % населення планети на якомусь етапі життя відчували болі , причиною яких є ураження хребта. Больові синдроми вертеброгенної природи в розвинених країнах , за даними експертів ВООЗ , досягають розмірів епідемії. Так за даними російських колег внаслідок болів у спині в 2000 р. було втрачено 138 млн. робочих днів , що поступалося тільки захворюванням органів дихання і кровообігу , а по інвалідизації дорослого населення вертеброгенні захворювання ділять перше місце з патологією серцево -судинної системи. У 2005 р. цей показник збільшився до 213 млн. робочих днів , причому 75 % склали пацієнти у віці від 30 до 55 років , тобто в найбільш працездатному віці ( Н.В.Торопцева з співавт. 2005 р.). На частку вертеброгенних захворювань нервової системи припадає понад половини всієї неврологічної захворюваності (від 60 до 90 % за даними різних авторів) з тимчасовою втратою непрацездатності . Іншими словами , протягом життя переважна більшість людей відчуває болі в попереку і ногах ( 80 %) , в шиї і руках ( 50 %) , в області грудної клітини і живота ( 30 %). Щорічно 0,5 % пацієнтів з патологією хребта оперуються , а від 8 до 25 % з них стають обмежено працездатними . Розглядаючи остеохондроз не як захворювання, а як інволютивно - пристосувальну реакцію організму у відповідь на прямоходіння і тривалі осьові і статичні навантаження , а також наростаючу соціальну гіподинамію , можна припустити і подальше зростання захворювань опорно -рухового апарату, зокрема хребта. Страшно собі уявити економічні та соціальні наслідки даної проблеми.

Виходячи з вище викладеного , доцільно нарощувати обсяг вертебрологічному допомоги населенню , і що особливо важливо , з ипользованием " маловитратних " методів . Можливості суглобової маніпуляції ( регуляції ) підтримати нормальну структуру і функцію рухової системи вдало доповнюють кінезіотерапія способом впливу , вигідно розширюють терапевтичний арсенал . Тому особливий інтерес набуває фізіологічне за своєю суттю і безмедикаментозне лікування методом мануальної терапії.

З цією метою на базі санаторію "Карпати" , м.Трускавець в 1998 р. було відкрито перше відділення вертебрологічному профілю. На даний момент успішно працюють відділення та кабінети в санаторіях " Карпати" , "Шахтар" , "Женева" , "Дніпро- Бескид" , лікувально- діагностичному центрі "Мед Палас" в місті Трускавець ; "Київська Русь" і'' Діана '' в селищі Східниця ; санаторії " Лаванда" в місті Моршин , кабінет в місті Рівне , медичний центр в місті Запоріжжя ( багатопрофільної спрямованості ) . У 2013 році в м. Трускавець по вул. Симоненко , 22 / 2 відкрито лікувально -діагностичний центр поліклінічного типу , де працюють досвідчені лікарі практики за спеціальностями: урологія , гінекологія , проктологія , ендоскопія , неврологія , ортопедія - травматологія , УЗД , кардіологія , ендокринологія , гастроентерологія , алергологія та ін

Штат вертебрологічному відділень укомплектований лікарями ортопедами - травматологами , невропатологами , рефлексотерапевтом , фізіотерапевтом , лікарем , володіють методом гірудотерапії , масажистами .

На базі відділень м.Трускавця протягом місяця проходить лікування від 150 до 300 пацієнтів ( за 2009р. Проліковано 2412 пацієнтів) . З них близько 60 % надходять з больовим синдромом в області спини , а 6% з гострим боле -вим синдромом. У процесі лікування використовуються методи рефлексотерапії , мануальної терапії , електроімпульсної терапії , гірудотерапії , фармакотерапії , масажу. Колективом клініки напрацьована авторська методика , яка певним чином об'єднує масаж і мануальну терапію , враховуючи сучасні погляди фізіології про міофасциального пам'яті чоло- століття в реалізації психом'язового стереотипу руху. Колективом клініки успішно використовуються прогресивні м'якотканні , нетравматичними методи впливу: м'язово- фасціальний реліз , релаксація поверхневих фасцій , м'язово -енергетичні техніки , краніосакральна терапія , посилення розслаблених м'язів з використанням ізометричного режиму скорочення і активних рухів. Також на основі лікувальної бази санаторіїв використовується : ( . Озокерит , душі, ванни та ін ) бальнеотерапія , фізіотерапія , ЛФК . На базі санаторію "Женева" планується організація центру з реабілітації пацієнтів з ураженням опорно -рухового апарата з використанням ЛФК , акватерапіі ( лікувальне плавання і акватренажери ) , тренажерів. Реабілітаційний комплекс включає , як індивідуальні , так і групові заняття . Враховуючи психоемоційний стан пацієнтів з вертеброгенної патологією , при необхідності , залучається психолог. Тактика ведення пацієнта строго індивідуальна і коригується в процесі лікування. Всі пацієнти проходять рентгенологічне обстеження , огляд невропатолога , ортопеда -травматолога , володіють , методами мануальної діагностики та терапії.

Напрацьовано методики дозовано - диференційованого мануального впливу у пацієнтів , які перенесли спинальную травму і зазнали оперативного втручання на хребті , хворих на остеопороз , цукровий діабет, пацієнтів з грижами дисків і аномаліями хребта. Використовувана комп'ютерна програма , дозволяє накопичувати клінічний і архівний матеріал для подальшої систематизації з клінічною та науковою метою . Основу , що знаходяться на лікуванні , складають пацієнти з метаболічними і дистрофічними ураженнями хребта. У значної кількості лікуються в анамнезі відзначається спінальна травма , ураження суглобів. Значний відсоток клієнтів - громадяни інших держав. Близько 25 % пацієнтів приймають лікування повторно , близько 5 % - приїжджають на лікування цілеспрямовано.

Аналізуючи результати лікування , можна відзначити: Переважна кількість лікуються ( 72 % ) виписується з поліпшенням , а 24 % зі значним поліпшенням при досить низькому відсотку пацієнтів " без змін " (близько 4 %). При виписці кожного клієнта даються рекомендації з гігієни організації робочого місця , структурі лікувальної фізкультури. Значна частина пацієнтів підтримує контакт з лікуючим лікарем в телефонному режимі і після лікування.

Незважаючи на широкі пропозиції з лікування пацієнтів вертебрологічному профілю гострота проблеми не знімається. Клієнти потрапляють на прийом, як правило , побувавши в декількох фахівців . При цьому, найчастіше , відзначається деяка хаотичність і фрагментарність прийнятих лікувальних заходів , відсутність системного підходу , що очевидно є наслідком недостатньої орієнтації пацієнтів на курсову і безперервний ланцюг лікувальних процедур. Масовість рекламної продукції фармакологічного напрямки створює у клієнтів ілюзію можливості блискавичного лікувального процесу . Недостатній розвиток реабілітаційної бази створюють умови для помилкових уявлень у населення про можливості лікувальних заходів при порушеннях постави. За стіною лікувальних процедур втрачається психологічний контакт з пацієнтом , що призводить про ослаблення установки на лікування , виникненню іпохондричного і депресивного фону , цементуючих больовий синдром. Орієнтація лікуються на обмеження рухів , корсетирование дає прямо протилежний результат і призводить до "заморожування " функції , виникненню тригерів і замкнутого больового патерну .

Виходячи з вищесказаного , можна говорити про нагальну необхідність в спеціалізованих відділеннях вертебрологічному профілю з повним циклом лікувальних підрозділів : денний стаціонар , фізіо- терапія , бальнеотерапія , масажне відділення , ЛФК , басейн і т.п. при патогенетичному підході до лікування захворювань хребта.

Враховуючи наростаючу потребу населення в кваліфікованої медичної допомоги , специфіку забудови м. Трускавця : багато готелів і мало лікувальних установ , було вирішено відкрити Медичний центр поліклінічного типу.

Новий медичний центр розташований недалеко від центру і займає перший поверх ( 300 м.кв. ) житлового будинку. Уздовж світлого коридору з м'якими диванами зручно розташовані кабінети ультразвукової діагностики , Відеогастроскоп , ректороманоскопії .. Поруч кабінети алерголога , гінеколога , уролога , проктолога , ендокринолога , кардіолога , терапевта , невролога , ортопеда -травматолога , хірурга та ін У другому крилі - єдина на весь район велика аптека , що зручно і для пацієнтів Центру .

Перша особливість медичного центру - найсучасніше обладнання. Наприклад ультразвуковий сканер експерт -класу. Аналогів в Трускавці немає. Він може виконувати не тільки фото фіксацію роботи органу , але й відео фіксацію. Це одночасно дозволяє оцінювати зміни у структурі та визначити , наскільки порушена функція органа. Якщо обстежуємо серце , то в режимі фото фіксації виявиться рубець , а за допомогою відео ми визначаємо кількість крові , яке воно переганяє і все це фіксуємо у відеорежимі . Цим сканером можна побачити , як рухається кров у судинах кінцівок (визначити чи немає тромбів , атеросклеротичних бляшок ) , головного мозку.

Маємо дуже хороший апарат для відеогастороскопіі . Доктор може обстежити стравохід , шлунок , дванадцятипалу кишку за допомогою гнучкого тонкого інструменту з камерою і вивести зображення на екран , записати в фото і відеорежимі .

Через збільшення відсотка пухлинних захворювань прямої та ободової кишки закупили і сучасний ректороманоскоп , який дозволяє діагностувати кишкову патологію , специфічний виразковий коліт , запальні процеси , тріщини та інші зміни . Крім діагностики , ним можна видаляти поліпи , вводити ліки , зупиняти кровотечі.

Для роботи гінеколога придбали сучасний колькоскоп . Це мікроскоп , який дозволяє оглядати пацієнток в режимі великого збільшення з фото і відео записом .

Для мікрохірургічних операцій придбали "Доктор Опель" - сучасний радіохірургічний ніж, що дозволяє з найбільшою ефективністю проводити операції в гінекології , урології та проктології .

Також проводимо діагностику остеопорозу ( визначаємо щільність кісткової тканини , схильність до переломів ) .

У медичному центрі діагностику і лікування проводять понад двадцять досвідчених лікарів практиків на чолі з доктором медичних наук .

У всіх наших діагностичних і процедурних кабінетах витримані найвищі санітарні умови.

Для алерголога облаштований кабінет з ізольованим боксом і витяжною шафою , батареями , покриттям стін. У медичному центрі функціонує шведська система вентиляції. Вона двічі на годину повністю змінює і фільтрує повітря . Ми створили всі умови для комфортного та якісного обслуговування наших пацієнтів.

Спеціалісти

Масажист

Відгуки про "Клініка Саєнко"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

схожі клініки цього профілю