Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка репродукції "Аdonis-IVF"
Клініка репродукції Аdonis-IVF

Клініка репродукції "Аdonis-IVF"

Клініка

вул. Р. Окіпної, 8-Б , Київ, Київська область
понеділок-субота: 8.00 - 21.00 неділя: 9.00-16.00
+38 (044) 220-36-03

+38 (067) 440-89-77
adonis29@ukr.net
Сховати карту

Про установу

З метою надання максимально доступною і якісною спеціалізованої медичної допомоги населенню в області репродукції людини на базі багатопрофільного лікувально-діагностичного центру "Адоніс", який працює в Києві з 1997 року і відомий своєю бездоганною репутацією, була створена клініка репродукції нового покоління "Адоніс-IVF" . Протягом 15 років ми піклуємося про жіночому і чоловічому здоров\'я, здоров'я дітей, створюємо умови для благополуччя багатьох українських сімей і готові всі наші знання, можливості і досвід присвятити реалізації єдиної мети-зробити мрію про дітей дійсно доступною!

Від правильності вибору спеціалізованої, високотехнологічної клініки та професійного лікаря, як відомо, багато в чому залежить успішність програми ЕКЗ. Клініка репродукції "Адоніс-IVF" оснащена за останнім словом техніки, надає висококласний сервіс і повністю відповідає світовим стандартам якості.

Проявляючи турботу про своїх пацієнтів, ми працюємо з самими передовими репродуктивними технологіями, ефективність яких перевірена і доведена часом: ЕКО, ЕКО + ІКСІ, штучна інсемінація, донорські програми та сурогатне материнство і багато інших сучасних методів.

Ми готові запропонувати своїм пацієнтам повний замкнутий цикл лікувально-діагностичної допомоги в області порушення репродуктивного здоров'я:

підготовка до програм ДРТ
діагностика
медикаментозне та оперативне лікування всіх гінекологічних захворювань
ендоскопічна хірургія тощо

Фахівці

Гінеколог

Акушер

Ендокринолог

Онколог

Репродуктолог

Спеціаліст УЗД

Ендоскопіст

Уролог

Андролог

Спеціалісти

Андролог, Уролог, Ендоскопіст, Ендокринолог, Гінеколог, Акушер, Спеціаліст УЗД, Онколог, Репродуктолог

Відгуки про Клініка репродукції "Аdonis-IVF"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук