Медичний порталУстановиЯлтаМедичний центрКлініка "Пори року"
Клініка Пори року

Клініка "Пори року"

Медичний центр , Клініка, Поліклінка, Санаторій, Лабораторія, Швидка допомога

вул. Руданського, 23 , Ялта, Крим
+38 (0654) 23-02-09
+38 (0654) 23-41-11
+38 (067) 305-15-03
+38 (050) 305-15-03
vg@hotel-seasons.com.ua vremenagoda_99@mail.ru
Сховати карту

Про установу

Клініка "Пори року" є багатофункціональним лікувальним закладом. Основною спеціалізацією клініки є відновне лікування (реабілітація) хворих після інсульту, травми головного мозку, операції на головному мозку, травм і операцій на хребті з ураженнями спинного мозку. Лікування інсульту, лікування крововиливу в мозок, так само як і лікування травми головного мозку, відновлення після операцій на головному мозку, реабілітація після травми спинного мозку - складний і тривалий процес, що вимагає участі різних фахівців і спеціалізованої лікувальної бази. Приміщення клініки, ресторан, номери для проживання обладнані необхідними пристосуваннями для осіб з обмеженими можливостями та інвалідів.

Наслідки інсульту, так само як і наслідки черепно-мозкової травми, у вигляді порушення рухів, порушення ходи, порушення мови, порушення пам'яті, порушення ковтання (бульбарний синдром) спастичні парези кінцівок різного ступеня вираженості, від легких до важких, аж до паралічу кінцівок (плегии). Спастичний геміпарез, біль у плечі, біль в нозі, розлитий біль у половині тіла, біль у суглобах, обмеження рухів у руці, аж до повної відсутності рухів у руці, нозі - найбільш часті скарги пацієнтів, що перенесли інсульт або перенесли черепно-мозкову травму.

У клініці "Пори року" є кваліфікований персонал, унікальне обладнання та необхідні умови для лікування наслідків інсульту, відновлення ходьби, лікування болю в спині, суглобах, лікування спастичного парезу, навчання ходьбі, відновлення мови, лікування інших наслідків інсульту.

Порушення рухів, порушення чутливості, атрофія м'язів, порушення функції тазових органів - характерні для ураження спинного мозку. Вид порушень залежить від рівня травми спинного мозку та ступеня ураження спинного мозку. Лікування травми спинного мозку в клініці спрямоване на відновлення чутливості, відновлення рухів у ногах, руках. Відновлення роботи тазових органів, навчання ходьбі, відновлення побутових навичок.

Вищеописані порушення не є специфічними для ішемічного інсульту, крововиливу в мозок, травми головного, спинного мозку. Подібні порушення мають місце при пухлині головного мозку, пухлини спинного мозку, після операцій на головному і спинному мозку, розрив аневризми судин головного мозку, після енцефаліту, менінгіту та інших хворобах нервової системи, хворобах хребта, хворобах церебральних судин, гідроцефалії. Найбільш важкими є наслідки гострої ішемії мозку, стани після клінічної смерті, тривалої коми.

Вроджені захворювання головного та спинного мозку у дітей, наслідки травми головного мозку у дітей, травма хребта та спинного мозку у дітей, стани після операцій на головному і спинному мозку у дітей, також є показанням для лікування у клініці "Пори року". Діти приймаються тільки з батьками.

Лікування інсульту у дітей, також як і лікування вроджених хвороб нервової і м'язової системи у дітей, лікування відставання у фізичному і відставання в психічному розвитку у дітей спрямоване на відновлення і розвиток порушених функцій, інтелектуальний розвиток дитини, адаптацію до повсякденного життя. З цією метою застосовуються як традиційні, так і унікальні методики, розроблені в нашій клініці, які включають не тільки фізичну реабілітацію, але і різні навчальні та розвиваючі технології. Навчальні методики адаптовані до шкільної програми.

Відновлення рухів у руці, нозі, навчання ходьбі, лікування спастичного парезу руки, спастичного парезу ноги, лікування млявого паралічу та інших супутніх проблем, є основним завданням фізичної реабілітації, яка з успіхом проводиться в нашій клініці.

Відновлення мовлення (усного і писемного), відновлення інтелектуальної діяльності, відновлення побутових навичок лікування порушень психіки - предмет роботи психіатра, логопеда, психолога, эрготерапевта. Паралельно проводиться лікування супутніх хвороб, профілактика повторного інсульту.

Реабілітація після інсульту, відновне лікування після травми головного мозку та інших уражень головного і спинного мозку в Криму має додаткові переваги, завдяки цілющому клімату, чистому морському повітрю. Лікування в Ялті в комфортних умовах клініки "Пори року" неодмінно дає хороший результат.

Фахівці

Косметолог

Дерматолог

Отоларинголог (ЛОР)

Хірург

Гінеколог

Травматолог

Гастроентеролог

Фізіотерапевт

Масажист

Спеціалісти

Гастроентеролог, Гінеколог, Дерматолог, Косметолог, Масажист, Ортопед, Отоларинголог (ЛОР), Уролог, Фізіотерапевт, Хірург, Травматолог

Відгуки про Клініка "Пори року"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук