Медичний порталУстановиДніпропетровськКлінікаКлініка пластичної хірургії та косметології "Артмедика"
Клініка пластичної хірургії та косметології Артмедика

Клініка пластичної хірургії та косметології "Артмедика"

Клініка , Косметологія

вул. Свердлова, 65 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
пн – сб с 9:00 до 18:00
+38 (056) 770-10-02
+38 (056) 770-14-44
+38 (056) 770-12-98
artmedica@optima.com.ua
Сховати карту

Про установу

 

Клініка пластичної хірургії та косметології "Артмедика" була заснована в 1991 році. Протягом 20 років клініка "Артмедика" під керівництвом доктора медичних наук Макарчука Олександра Івановича внесла великий внесок у розробку і тестування багатьох пристроїв і створення методів лікування, які в даний час використовуються в усьому світі.

Наша клініка спеціалізується на пластичній хірургії, дерматокосметології і дерматопатології, лазерної хірургії, а також пропонує широкий спектр естетичних послуг. Ми пропонуємо повний набір новітніх протоколів лікування, продукти та ефективні технології для створення і підтримки здорової шкіри. Клініка "Артмедика" використовує дерматокосметологічні, лазерне та хірургічне лікування.

Пріоритетом для нашої клініки є безпека пацієнтів, тому всі лазерні процедури, ін'єкції, хірургічне лікування виконуються високопрофесійними сертифікованими лікарями.

Пластична хірургія спеціалізується на використанні найбільш інноваційних методів для омолодження обличчя, шиї, контурів молочних залоз і контурів тіла.

За більш, ніж 20-річний досвід роботи ми накопичили знання і професіоналізм і створили свою тактику для зменшення постоперационного періоду і комбінації малоінвазивних процедур з хірургічними.

Не важливо, скільки лікарів Ви бачили раніше, у нас Ви знайдете методи лікування, які дійсно працюють для Вас! Приходьте за здоров'ям шкіри!

 

Фахівці

Пластичний хірург

Дерматолог

Косметолог

Хірург

Спеціалісти

Дерматолог, Косметолог, Пластичний хірург, Хірург

Відгуки про Клініка пластичної хірургії та косметології "Артмедика"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук