Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка пластичної хірургії Dr.Slosser
Клініка пластичної хірургії Dr.Slosser

Клініка пластичної хірургії Dr.Slosser

Клініка

вул. Зоологічна, 3, корпус "B" , Київ, Київська область
+38 (044) 222 6 111
Головний лікар
Слоссер Дмитро Володимирович
Сховати карту

Про установу

Наша клініка пластичної хірургії в Києві забезпечена унікальним обладнанням, що не має аналогів в Росії і Україні! Операційна проектувалася згідно найкращим світовим стандартам. Центр пластичної хірургії оснащений обладнанням визнаного світового лідера Karl Storz (єдина в Україні такого високого рівня інтелектуальна операційна OR-1).
У нашій клініці є власна реанімація, у якій працюють висококваліфіковані анестезіологи з великим досвідом роботи (включаючи за кордоном). Підвищена увага ми приділяємо малотравматичним і ендоскопічним методам, завдяки чому термін госпіталізації пацієнта скорочується до мінімуму. Зазвичай у нас він не перевищує 1 добу. При операціях використовується кращий шовний матеріал, а самі операції проводяться за мінімально інвазивним технологіям.
Наша клініка естетичної хірургії має операційну, яка забезпечена обладнанням, що дозволяє вести відеозапис клінічних даних в режимі високої якості HD і при необхідності транслювати її в конференц-зал для оперативної консультації. Також у нас є можливість проведення відеоконсультацій з фахівцями кращих клінік Європи з пластики.
Наша елітна клініка пластичної хірургії володіє комфортним стаціонаром. Вам пропонуються одно та двомісні палати (включаючи палати VIP рівня). Всі палати обладнані швидкої зв'язком з медичним персоналом, контролерами, які створюють режим індивідуального мікроклімату і зручними ліжками. Також вам пропонується сучасний інтер'єр клініки та плазмові телевізори, що зробить ваше перебування у нас по-справжньому комфортним.
Медичний центр пластичної хірургії (Київ, Україна) оснащений найсучаснішою апаратурою: системою DiaMed для визначення групи крові і резус-фактора, біохімічний аналізатор Gobas INTEGRA 400 plus-Roshe, гемоаналізатор і японський коагулометр SYSMEX, аналізатор газів та електролітів OMHI-Ci-Roche, імунохемілюмінесцентний апарат UMMULITE 2000, Allergy-DIC USA, спеціальні японські медичні холодильники SANYO, патгістологіческое обладнання Zeiss і ін
У нашій клініці естетичної та пластичної хірургії працює перша патогістологічна лабораторія, оснащена сучасним обладнанням Zeiss, завдяки чому отриманий матеріал для дослідження проходить швидку якісну обробку і чудово видно під мікроскопом. Також у нас є можливість проведення під час операції патогістологічного дослідження. Отримані результати досліджень можуть бути передані в інші кращі клініки Європи для проведення консультацій.

Фахівці

Пластичний хірург

Спеціалісти

Пластичний хірург

Відгуки про Клініка пластичної хірургії Dr.Slosser

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук