Клініка ОЛНИЛ

Клініка "ОЛНИЛ"

Клініка , Денний стаціонар

вул. Адм. Жовтневого, 19, 1-ша міська лікарня ім. Пирогова, будинок поліклініки, каб. 22 , Севастополь, Крим
Пн-Сб: 8.00 - 19.00
+38 (0692) 55-75-68
+38 (0692) 55-77-68
+38 (095) 73-55-505
olnil@sevsky.net
Сховати карту

Про установу

Медичний центр "Олнил"утворений в 1997 році. Сьогодні це один з найбільших медичних центрів недержавної форми власності в Севастополі. Створюючи центр, ми хотіли організувати абсолютно новий, нетрадиційний підхід в нашій медицині , щось на зразок сімейного центру здоров'я. Подібні центри давно і успішно розвиваються в усьому світі. Тому головним напрямом нашої роботи стала побудова на базі передового досвіду комплексної системи діагностування та широкого спектру лікувально - профілактичних заходів. Тобто, звернувшись сьогодні в наш центр, ви отримаєте не тільки точну інформацію про стан вашого здоров'я, але і швидку кваліфіковану допомогу від провідних міських фахівців - медиків. В даний час в МЦ "Олнил" працюють близько 60 лікарів, у т.ч. вищої кваліфікаційної категорії, 2 кандидати медичних наук, охоплюють 30 медичних специальностей.В загалом, ми постійно намагаємося впроваджувати нові медичні напрямки роботи нашого центру, нові сучасні технології лікування, профілактики і діагностики, щоб створити пацієнтам зручну форму комплексного медичного обслуговування.

Що стосується вартості обслуговування в МЦ "Олнил", то ми намагаємося визначати помірну і доступну плату. У нас існує індивідуальна система знижок для соціально незахищених верств населення, деяких лікуємо безкоштовно.

Звичайно, ми зацікавлені у зниженні тарифів на послуги, але, на мій погляд, необхідно розвивати систему соціального страхування та систему проведення тендерів на приватне медичне обслуговування з отриманням бюджетної дотації. Цей досвід успішно застосовується в Європі.

Спеціалісти

Функціональна діагностика

Відгуки про Клініка "ОЛНИЛ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук