Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка "Оберіг"
Клініка Оберіг

Клініка "Оберіг"

Клініка , Поліклінка, Медичний центр, Лікувально-діагностичний центр

вул. Зоологічна, 3 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 8:00 - 20:00 Сб: 8.30-17.00 госпіталізація цілодобово
+38 (044) 390-03-03
Fax: +38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Головний лікар
Парий Валентин Дмитриевич
Сховати карту

Про установу

Клініка "Оберіг" - унікальний діагностично-лікувальний комплекс у самому центрі міста Києва.
Клініка побудована за системою "все в одному місці" - весь комплекс необхідних медичних послуг знаходиться під одним дахом. Клініка оснащена найсучаснішим медичним обладнанням для виявлення і лікування захворювань. У Клініці працюють досвідчені лікарі, які успішно поєднують широкий практичний клінічний досвід з науковими дослідженнями. Клініка тісно співпрацює з провідними науковими установами країни: Київською медичною академією післядипломної освіти, Національним медичним університетом імені О.О.Богомольця. має контакти із зарубіжними центрами Європи. При необхідності лікарі клініки можуть організувати консультацію з провідними фахівцями світу.
Діагностичне відділення оснащене найсучаснішим діагностичним обладнанням фірм Toshiba, Siеmens, Olympus, General Electric. Все це дає можливість вперше в Україні проводити повний аналіз стану серця, причому дослідження серця можливе при фізіологічній тахікардії, а також у пацієнтів з аритміями. Визначити ступінь і розміри закупорки просвіту артерій, визначити свіжі прояви тромбозу судин різного калібру всіх частин тіла, коронарних та інших артерій, а також можливі ризики розвитку інсульту, інфаркту. Вперше в Україні Клініка запровадила безбольовой віртуальні ендоскопічні дослідження легень, шлунково-кишкового тракту, а також найсучасніші відео-, бронхо-, гастродуодено-, колоноскопії. Отримана інформація дає можливість правильно визначитися з вибором методу і тактики лікування та профілактики.
Кабінети спеціалістів клініко-консультативного відділення оснащені сучасними діагностичними засобами та інструментарієм. Все це дає можливість в максимально короткі терміни поставити точний діагноз, визначити оптимальні підходи до лікування. Система лікування побудована виключно на основі доказової медицини з використанням клінічних протоколів провідних медичних центрів світу. У Клініці проводиться консультативний прийом провідних учених-практиків України. Клініко-діагностична лабораторія проводить весь спектр аналізів, у тому числі патогістологічні дослідження на обладнанні фірми Zeiss.
Операційні Клініки оснащені сучасним обладнанням фірми Karl Storz для комплексу лапароскопічних, ендоскопіческіх втручань у черевній порожнині, операцій на хребті, на ЛОР органах, урологічних оперативних втручань, в тому числі лазерної простатектомії, вагінальної гінекології, урогінекології, дроблення каменів у нирках, сечоводі, сечовому міхурі, ударно-хвильової літотрипсії (комплекс Darnier), ендоскопічної контактної літротріпсіей (лазер LUMINARIS). Лапороскопіческой методи лікування дозволяють пацієнтові відновити працездатність через 2-3 дні після проведення складних хірургічних втручань. У Клініці виконуються ангіо-коронарографії, установка Кава-фільтрів, емболізація артерій, абляція вен нижніх кінцівок, гемангіом та інші втручання на судинах.
Стаціонар. Клініки приймає хворих терапевтичного і хірургічного профілю, в тому числі дітей з 7 днів після народження. Одномісні та двомісні палати - просторі, світлі - оснащені всім необхідним і більше нагадують комфортні, готельні номери. Тут працюють лікарі - фахівці високого класу.

Фахівці

Спеціаліст УЗД

Ендоскопіст

Невролог

Гінеколог

Акушер

Уролог

Гастроентеролог

Психолог

Онколог

Кардіолог

Педіатр

Алерголог

Анестезіолог

Офтальмолог (окуліст)

Хірург

Отоларинголог (ЛОР)

Дерматолог

Функціональна діагностика

Проктолог

Пластичний хірург

Спеціалісти

Гастроентеролог, Гінеколог, Дерматолог, Кардіолог, Невролог, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Пластичний хірург, Проктолог, Пульмонолог, Психіатр, Психолог, Акушер, Онколог, Хірург, Ендоскопіст, Педіатр, Спеціаліст УЗД, Функціональна діагностика, Уролог, Анестезіолог, Алерголог, Лаборант

Відгуки про Клініка "Оберіг"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук