Медичний порталУстановиХарківКлінікаМедичний центр "Новий зір" - Харків
Медичний центр Новий зір - Харків

Медичний центр "Новий зір" - Харків

Клініка , Дитяча клініка

ул. Ольмінського, 14 , Харків, Харківська область
+38 (057) 720-92-20
МОЗУ №539933 от 30.06.2010 г.
Головний лікар
Коваленко Андрей Владимирович
Сховати карту

Про установу

У липні 2010 року відкрилася харківська клініка Новий зір, 7-а за рахунком в одній з найбільших в Європі мережі офтальмологічних клінік. Рівень послуг та оснащення клініки не поступаються кращим аналогічним приватним установам світу.

Ми залишаємося першими в Україні за кількістю пацієнтів, за рівнем надання офтальмологічних послуг, за ступенем оснащеності та впровадження новітніх досягнень світової офтальмології.

На сьогоднішній день лікарі клініки - висококваліфіковані професіонали, що володіють колосальним досвідом. Вони першими впроваджують новітні досягнення світової офтальмології, роблячи їх доступними для українських пацієнтів. Всі інноваційні методи і розробки ми застосовуємо, тільки переконавшись у їх суворій відповідності вимогам безпеки і позитивний досвід використання у пацієнтів зарубіжних клінік.

Міністерством охорони здоров'я України харківській клініці Новій зір присвоєна вища категорія. Наша матеріально-технічна база не має аналогів в Україні. Клінічне обладнання регулярно оновлюється, а всі витратні матеріали сертифіковані в Європі і схвалені Міністерством охорони здоров'я. Ми надаємо абсолютно всі доступні на сьогодні види діагностики та відновлення зору і намагаємося допомогти кожній людині, незалежно від складності його випадку. Індивідуальний підхід до пацієнта - наше кредо. А результат нашої роботи - здоров'я ваших очей і можливість знову побачити світ у всьому розмаїтті барв і відтінків.

Більше 20% наших пацієнтів спеціально приїжджають в Україну з Європи і США, щоб отримати тут високоякісну офтальмологічну допомогу, але в рази дешевше, ніж удома. Наші ціни орієнтовані на українських громадян. У клініці постійно діє система соціальних знижок.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб кожен житель України міг отримати найякіснішу офтальмологічну допомогу європейського рівня, не виїжджаючи за кордон.

 

Відгуки про Медичний центр "Новий зір" - Харків

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук