Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка на Луначарського "КДМ"
Клініка на Луначарського КДМ

Клініка на Луначарського "КДМ"

Клініка

вул. Луначарського, 3 , Київ, Київська область
+38 (044) 517-61-21
Сховати карту

Про установу

Обслуговування пацієнтів клініки відрізняється за часом, яке виділяє фахівець на кожну людину: до 30 хвилин, а не 10-15, як у звичайних медичних установах. Прийом у психолога триває близько години. Це дає можливість індивідуально підійти до кожного, хто звернувся за допомогою. Назватися тут можна вигаданим ім'ям або називатися взагалі - відомості про пацієнта не записував. На кабінетах гінеколога, уролога або венеролога немає табличок, вони просто пронумеровані. Цікаво, що тутешні лікарі насильно на лікування не потягнуть. Отримавши консультацію чи діагноз, молода людина сама вибирає - лікуватися чи ні. Такий принцип клініки. За словами завідувача клініки Наталії Мельник, підлітки не можуть запитати про певні речі у батьків, потім консультуються у своїх однолітків і, на жаль, отримують непотрібні для подальшого життя поради. Тому заклад повинен кваліфіковано інформувати підлітків, надавати їм необхідну в різних життєвих ситуаціях психологічну підтримку.
Лікарі визнають, що створення і розвиток служб, призначених для вирішення проблем здоров'я підлітків та молоді, прискорило поширення серед підлітків та молоді ВІЛ / СНІД, хвороб, що передаються статевим шляхом, і вживання наркотиків. Дані, отримані при опитуванні потенційних клієнтів, свідчать, що кожен третій молодий чоловік стикається з браком інформації з приводу збереженню здоров'я або не має можливості отримати необхідну йому консультацію. Лише 34% опитаних знають, де в їхньому місті можна отримати безкоштовну консультацію гінеколога, психолога (31%), нарколога (14%).
Клініка, дружня до молоді (КДМ) обіцяє надавати комплексну медико-соціальну допомогу підліткам та молоді, враховуючи їх психологічні, фізіологічні та соціальні особливості. Звернутися за допомогою сюди може будь-яка молода людина, яка її потребує. Для цього достатньо попередньо записатися на прийом по телефону. Вказувати своє справжнє ім'я або прізвище, а також брати з собою батьків не обов'язково.

Спеціалісти

Гінеколог, Уролог, Венеролог, Психолог

Відгуки про Клініка на Луначарського "КДМ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук