Медичний порталУстановиЗапоріжжяКлінікаКлініка "Мотор Січ"
Клініка Мотор Січ

Клініка "Мотор Січ"

Клініка , Поліклінка

вул. Брюллова 6 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (061) 720-40-16
+38 (061) 720-57-07
+38 (061) 720-57-03
+38 (061) 720-55-50
Головний лікар
Завгородняя Людмила Ивановна
Сховати карту

Про установу

ТОВ "Клініка Мотор Січ" організовано і ефективно працює з 2001року.

Наша Клініка - це багатофункціональний, оснащене сучасним обладнанням і новітніми медичними технологіями медичний заклад вищої кваліфікаційної категорії (Акредитована на вищу категорію у 2003 році, у 2006 році, у 2009 році і в 2012 році).

Сьогодні ТОВ "Клініка Мотор Січ" - одне з найкращих медичних закладів у місті. У його складі поліклініка на 800 відвідувань в день. В дев'ятиповерховому корпусі європейського рівня розміщені 6 сучасних операційних, де щодня проводиться більше 30 операцій; а також стаціонарні відділення терапевтичного, неврологічного, урологічного, гінекологічного, травматологічного, проктологического, офтальмологічного та отоларингологічного профілів, відділення реабілітації та ендоскопічної хірургії. До складу Клініки також входить поліклініка, стоматологічне і зубопротезне отделение.Только сучасні технології дозволяють проводити органо-зберігають операції і дозволяють домагатися більш високої якості життя.

Для своєчасного обстеження та лікування у нас є потужна діагностична база, яка представлена цілим рядом сучасного медичного обладнання останнього покоління провідних європейських фірм і дозволяє проводити інформативну діагностику захворювань усього організму.

Спеціалісти

Терапевт, Гінеколог, Травматолог, Ортопед, Проктолог, Невропатолог, Отоларинголог (ЛОР), Реабілітолог, Уролог, Фізіотерапевт, Лаборант, Анестезіолог, Хірург, Кардіолог, Нарколог, Рентгенолог

Відгуки про Клініка "Мотор Січ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук