Медичний порталУстановиМиколаївКлінікаКлініка медицини та косметології "Імперія VIP"
Клініка медицини та косметології Імперія VIP

Клініка медицини та косметології "Імперія VIP"

Клініка

пров. Корабелов, 2 , Миколаїв, Миколаївська область
+38 (0512) 58-86-86,
+38 (0512) 67-02-41,
+38 (0512) 45-33-45,
+38 (0512) 59-19-88
medpomoch03@rambler.ru
Сховати карту

Про установу

Наша клініка є однією з кращих і передових приватних клінік терапевтичної косметології та естетичної медицини в Україні .

Основним напрямком роботи клініки "Імперія VIP" є безопераційний підхід до корекції естетичних недоліків. Ми знаємо , що сьогодні можна уникнути оперативного втручання в омолодження шкіри , корекції зайвих жирових відкладень , видаленні судин і рубців. Використовуючи інноваційне лазерне та радіохвильове обладнання , останні досягнення апаратної і іньекціонной косметології , використовуючи власний величезний досвід і досвід зарубіжних колег. У нашій клініці ви отримаєте найбільш ефективні процедури з омолодження шкіри та догляду за тілом без операції. Ми підберемо Вам індивідуальну програму з урахуванням Вашого способу життя , типу шкіри і побажань.

Наша бездоганна репутація заснована на ювелірної точності в роботі , постійному вдосконаленні знань і навичок , наполегливій праці , використанні найсучасніших і при цьому перевірених на безпеку процедур , тільки зареєстрованих препаратів і методик , а також великої любові до своєї роботи і пацієнтам та величезному бажанні творити прекрасне .

Наші лікарі - це провідні фахівці галузі естетичної медицини і косметології , маємо величезний практичний досвід , власні розробки і методики , багато з них відзначені особливими нагородами. Ми не зупиняємося на досягнутому і постійно йдемо вперед , удосконалюючи свою майстерність , і не припиняємо створення і пошук по всьому світу нових і ефективних методів корекції естетичних недоліків. Наші лікарі регулярно проходять стажування у наших європейських і американських колег , відвідують нові семінари , симпозіуми , конгреси та тематичні конференції . Ми готові ділитися власним досвідом і з задоволенням переймаємо позитивний досвід наших колег.

Найкраща нагорода для нас - це посмішки на обличчях наших клієнтів. Ми знаємо , що заслуговуємо і виправдовуємо Вашу довіру , тому що 70 % наших нових клієнтів- це рекомендовані і наведені Вами , Ваші друзі , родичі та знайомі. І насправді Ваші рекомендації - це найкраща нагорода і оцінка нашому професіоналізму і наполегливій праці . Дякуємо Вам!

Фахівці

Косметолог

Реабілітолог

Спеціалісти

Венеролог, Гінеколог, Дерматолог, Косметолог, Уролог, Хірург, Реабілітолог

Відгуки про Клініка медицини та косметології "Імперія VIP"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

схожі клініки цього профілю