Медичний порталУстановиКиївМедичний центрКлініка "Максвелл США"
Клініка Максвелл США

Клініка "Максвелл США"

Медичний центр

вул. Заболотного, 154 , Київ, Київська область
+38 (044) 219-47-47
+38 (044) 569-68-68

+38 (067) 164-66-44
Сховати карту

Про установу

Наша мета - Ваше здоров'я і довголіття!
  
Maxwell USA - лікування раку, аутизму, хронічних та інфекційних хвороб.

 

При однакових діагнозах немає однакових хворих. Немає «золотий» таблетки. Немає ліків «хороших» і «поганих». Немає універсальної схеми лікування, яка підходить усім. При лікуванні по «стандартам» і «протоколах» ніколи неможливо лікувати індивідуально. Різним хворим зі своїми особливостями застосовується одна схема лікування. Використовується принцип лотереї. Такий принцип лікування для багатьох хворих неефективний. Ціна програшу - втрата здоров'я, а часто і життя.

Ми не займаємося «медициною за шаблонами». Ми повернулися до класичної медицині на сучасному рівні діагностики та лікування. Ми можемо з'ясувати причини, які сприяють розвитку пухлин у кожного конкретного хворого. У різних пацієнтів вони різні. Це і є індивідуальний підхід до лікування. Тільки такий підхід дозволяє допомогти в тих випадках, коли масова медицина заходить у глухий кут.


Так, ми не лікуємо окремо гіпертонічну хворобу, ішемічну хворобу серця, атеросклероз, цукровий діабет - ми лікуємо метаболічний синдром. Ми не лікуємо рак окремого органу - ми лікуємо пухлинну хвороба всього організму. Ми не «підвищуємо» імунітет - ми нормалізуємо правильний імунну відповідь на хворобу.

Такі підходи застосовуються в провідних клініках в США, але майже невідомі в країнах колишнього Радянського Союзу.

Такі методи лікування пояснюють, чому тривалість життя онкологічних хворих у США в 3,5 рази вище, ніж в Україні. Таке ж становище і з результатами лікування хворих багатьма іншими хронічними хворобами.

 

НАШІ ПРИНЦИПОВІ відміну від багатьох інших ПРОПОЗИЦІЙ ПО ЛІКУВАННЯ:

Ми на практиці застосовуємо перший принцип класичної медицини - лікувати не хворобу, а хворого. Обстеження у нас дозволяє виявляти причини розвитку хвороб у конкретного пацієнта. Симптоми хвороб це тільки наслідки цих причин.

Ми реалізували другий принцип класичної медицини. Ми лікуємо не симптоми, а причини хвороби. Мова йде не про схеми, а про технології лікування. У кожному випадку ми досліджуємо організм, як середовище, в якому виникла хвороба.

Третій принцип лікування у нас - кожне призначення повинно мати об'єктивно встановлені свідчення. Нам вдалося організувати в Україні систему обстеження, засновану на досягненнях клінічної молекулярної біології. Ми визначаємо основи хвороби до того, як її слідства можна побачити будь-яким апаратом.

Четвертий принцип - ми призначаємо тільки дозволені і зареєстровані в Україні ліки.

П'ятий принцип - доведеність результатів лікування. Ми не проводимо ніяких клінічних випробувань. Ми не використовуємо результати, отримані в пробірці, або в експериментальних тварин. Ми використовуємо тільки перевірені факти лікування, результати яких рекомендовані для лікування людей.

Шостий принцип - інформація з перших рук. Наші консультанти в США - провідні фахівці не тільки в США, але і в світі. Саме вони є авторами унікальних технологій лікування. Ці фахівці визначають розвиток окремих напрямків медицини в світі. Ці технології будуть доступні обмеженому числу пацієнтів в інших країнах мінімум через 10 - 15 років. Ми використовуємо їх уже сьогодні. Для нас це можливо завдяки професійним партнерським відносинам. Тому багато нюанси сучасної діагностики та лікування доступні тільки нам.

Фахівці

Імунолог

Хірург

Онколог

Спеціалісти

Гінеколог, Онколог, Імунолог, Хірург

Відгуки про Клініка "Максвелл США"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук