Медичний порталУстановиЗапоріжжяКлінікаКлініка Клочко О.В.
Клініка Клочко О.В.

Клініка Клочко О.В.

Клініка , Психологічний центр

пр-т Леніна, 81, каб. 12-13 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (061) 213-63-51
+38 (050) 341-54-54
Головний лікар
Клочко Олег Вячеславович
Сховати карту

Про установу

Доктор Клочко Олег В'ячеславович рятує від алкоголізму, куріння,
допомагає знайти відмінну фігуру

Доктором Клочко напрацьовані якісні результативні програми по лікуванню шкідливих звичок, які включають в себе кілька методів лікування.

26-річний досвід роботи показав, що один метод лікування не підходить для позбавлення від шкідливих звичок. Один метод дає низький відсоток одужання, бо під кожну залежність розроблена окрема комплексна програма, яка включає в себе різні методи. В результаті ефективність лікування досягла 90% і більше!

Шкідливі звички (алкоголізм, куріння, ігроманія) руйнують поведінку людини, він стає емоційно холодним, замкнутим, прагне до самозадоволення.

Глибока психологічна корекція, психоаналіз, психотерапія допомагають пацієнту повернути повноцінне любов до близьких, дітей, роботу, хобі, тобто знову стати живим! Є надія повернутися до своїм генетичним програмам, з бездушного раба алкогольних корпорацій перетворитися в люблячого людини. В душі кожен п'є хоче цього, але не кожен доходить до доктора. Тому близькі люди повинні допомогти, привести його до фахівця.

У ХХІ столітті робиться ставка на фармакологічна рабство: алкогольне, тютюнове. Корпорації зацікавлені в збуті продукції і знаходять шляхи, як нав'язати споживання, в результаті заманюють покупців у замкнене коло. Їх не хвилює, що при цьому люди різко погіршують стан свого здоров'я, втрачають сім'ї, дітей, повноцінне життя, людина стає емоційно холодним.

Наша мета

Мета нашої роботи: допомогти пацієнтові вирватися із замкнутого фармакологічного кола, піти від нав'язливих станів, повернути своє життя на дорогу щастя, радості, справжніх повноцінних задоволень.

Принципи лікування алкоголізму і куріння
у кабінеті доктора Клочко:
- Анонімність;
- Не осуд пацієнта лікарем;
- Комплексний підхід з декількох ефективних методів.

Підхід до лікування шкідливих звичок індивідуальний. Позбавлення від алкогольної та тютюнової залежності включає в себе найбільш ефективні методи, які показали високий відсоток звільнення від нав'язливих звичок.

Лікування відбувається за один сеанс, консультація та психологічна корекція проводиться у присутності близької людини.

Доктор має досвід роботи в психіатрії, наркології, сімейної медицини, психотерапії, володіє багатьма способами лікування (гіпноз, кодування, психоаналіз, рефлексотерапія, лазерне вплив). Враховуючи 26 річний досвід їх застосування, лікар надає високоефективну професійну медичну допомогу.

Комплексний підхід дозволяє більш глибоко та якісно пролікувати пацієнта. Хворий отримує посилене вплив за ту ж ціну, що і в інших медичних центрах.

Фахівці

Нарколог

Спеціалісти

Нарколог, Психіатр

Відгуки про Клініка Клочко О.В.

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук