Клініка Ірей

Клініка "Ірей"

Клініка

вул. Леніна, 6 , Сімферополь, Крим
+38 (065) 262-09-30


+38 (095) 130-39-19
olga-irey@mail.ru
Головний лікар
Мірошниченко Ірина Василівна
Сховати карту

Про установу

 

"Ірей " - клініка професійної косметології

Ірей - давня назва раю у східних слов'ян . Казковий загадковий край , земний рай , чарівне царство... За давнім повір'ям ця блаженна країна знаходиться по той бік хмар , біля самого моря. Вона призначена для хорошого життя і добрих людей . У ній панує вічне літо , ростуть прекрасні квіти , зріють на гілках молодильні яблука . Тут перестає існувати час , всіх оточує спокій , краса , досконалість .

Клініка професійної косметології " Ірей " - нове надсучасне медичне установа . Ексклюзивні процедури , розкішні догляди , ін'єкційні та апаратні методики омолодження, SPA -процедури , програми корекції зайвої ваги і лікування целюліту , масажі - все для того , щоб ваша краса стала ще більш яскравою і досконалої !

Для підтримки Вашого ідеального зовнішнього вигляду в клініці розроблені спеціальні програми. Беручи до уваги вік , стан шкіри , лікарі підбирають оптимальні саме для Вас процедури та засоби для домашнього догляду. Наші лікарі надають пацієнтам повну і об'єктивну інформацію , пропонуючи конкретні шляхи досягнення бажаного ефекту .

Тільки у нас Ви відчуєте переваги цілісного підходу до вирішення проблем в області краси та здоров'я.

важливо :

У своїй роботі наші лікарі використовують перевірені надійні технології та методи , новітні досягнення професійної косметології , підтверджені численними клінічними випробуваннями. Всі використовувані медикаменти та косметологічні препарати тільки високої якості , офіційно дозволені до застосування на території України .

Про головне :

Ми по праву пишаємося своїми фахівцями - кращими в області косметології і реабілітації ! Всі лікарі клініки мають великий досвід роботи , високу кваліфікацію , регулярно освоюють нові методики , проходять курси підвищення кваліфікації , про що свідчать численні дипломи.

Наше кредо :

професіоналізм

індивідуальний підхід

Турбота і увага

комфортні умови

приємна атмосфера

Неперевершені результати!

 

Відгуки про Клініка "Ірей"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук