Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка інтимної медицини "Чоловіче здоров'я"
Клініка інтимної медицини Чоловіче здоров'я

Клініка інтимної медицини "Чоловіче здоров'я"

Клініка

вул. Лаврська, 4 , Київ, Київська область
Пн-Нд: 8.00 - 20.00
+38 (044) 493-46-11
mz@gala.net
Головний лікар
Заседа Юрий Игоревич
Сховати карту

Про установу

Всі ми , поки живемо у своєму тілі , думаємо про нього: нічого не болить - з вдячністю або приймаємо як належне , затревожіт - з бажанням допомогти проблемі , знайти кваліфіковану підтримку і пом'якшити або прибрати повністю можливий удар . Для цього , " зорюючи " вельми делікатне поле страждань , і була створена в 1995 році клініка інтимної медицини " Чоловіче здоров'я" . Клініка "Чоловіче здоров'я " - один з перших приватних медичних центрів , який надає медичні послуги вищої якості в урології , сексології , проктології , гінекології , психотерапії та психології , неврології , вертебрології у відповідності з національними і європейськими протоколами і стандартами .

Коли б не прийшов до нас пацієнт , на розгін часу витрачати не будемо, завжди готові до зустрічі з ним. Аналізи виробляються негайно - результати відразу ж або наступного дня . Лікування стартує негайно ж .

Продумано основне - підготовка персоналу . Кожен лікар практично не перестає вчитися , незалежно академік він , професор або кандидат наук . Підібрана і розроблена нами , спільно з провідними виробниками , унікальна апаратура і знову ж навчені фахівці, які вміють витягти всю повноту інформації з розумних приладів , досліджуючи часом настільки інтимні процеси в організмі , які не завжди можливі в інших клініках.

Ми завжди поруч , наша мета - донести нестрахові допомогу до всіх , хто цього потребує . Справа в тому , що страхова медицина завжди дає усереднену допомогу. Це стандарт , що дуже добре , так як припускає відсікання самого поганого і самого хорошого - на догоду нормального. Для основної маси захворювань і людей - плюс , але є ситуації , коли стандарт може не працювати - необхідно володіти знаннями для тонких досліджень при діагностиці та лікуванні . Значить , потрібно як би ручна , ексклюзивна робота для індивідуальних ситуацій . Специфіка клініки така, що таких ситуацій у нас достатньо. Ось чому , - свідомо повторююсь , - так важливі кадри , які можуть забезпечити , надати прицільну допомогу. Кадри, до речі , вирощені в клініці.

Наші кадри - це професіонали , які постійно удосконалюються , розробляють унікальні методи лікування , ведуть наукову роботу , вивчають і впроваджують у свою практику найостанніші досягнення вітчизняної та світової медицини . Наші лікарі - завжди бажані учасники як вітчизняних , так і зарубіжних семінарів і конференцій. Консультаціями наших провідних фахівців користуються багато рейтингові видання преси , популярні радіо - і телепередачі , медичні Інтернет - портали , так як Клініка " Чоловіче здоров'я" відомий бренд останнього десятиліття. У нас ведуться і свої наукові розробки. Препарати серії " ПростАХіт " , розроблені нашою клінікою , мають світовий пріоритет в лікуванні захворювань передміхурової залози , зниженого лібідо , еректильної дисфункції , чоловічого клімаксу , недостатності статевих гормонів.

З вічною істиною не посперечаєшся - ніяка хвороба не страшна , якщо вчасно її виявити. Адже здоров'я купити неможливо - його можна тільки відремонтувати . Лікарі клініки в змозі завдати прицільного удару хвороби першими , якщо профілактичні відвідування хоча б раз у році стануть нормою буття. Для цього все нове , що з'являється , негайно впроваджуємо у себе .

Професійна доброзичливість ніколи не стає механічною від потоку стандартних нещасть , руки не тільки не опускаються , а навпаки , працюємо , засукавши рукави - ​​кожен на своєму місці.

Адже , щоб лікування мало толк - в тому адже головний сенс для пацієнта , лікар постійно бореться не тільки з хворобами , а й шукає особливий емоційний компонент , який саме цьому пацієнту , поряд з продуманим лікуванням , принесе успіх. Головне правило - фахівця Клініки "Чоловіче здоров'я" : він повинен бути впевнений в тому , що обіцяє . Тому нас рекомендують друзям ! А це і є найвищий показник довіри !

 

Фахівці

Сексолог / сексопатолог

Андролог

Уролог

Гінеколог

Дерматовенеролог

Спеціалісти

Андролог, Гінеколог, Проктолог, Психіатр, Психолог, Сексолог / сексопатолог, Терапевт, Уролог, Дерматовенеролог

Відгуки про Клініка інтимної медицини "Чоловіче здоров'я"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук