Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка "Гіппократ"
Клініка Гіппократ

Клініка "Гіппократ"

Клініка , Діагностичний центр, Лабораторія, Косметологія, Жіноча консультація, Дитяча клініка

бульвар І. Лепсе, 4 , Київ, Київська область
+38 (044) 454-04-54
+38 (044) 454-04-44
+38 (044) 454-05-55
+38 (044) 332-77-82
+38 (067) 446-85-80
+38 (050) 446-85-80
+38 (093) 446-85-80
Fax: +38 (044) 454-0-434
Сховати карту

Про установу

Сьогодні "Клініка« Гіппократ"- це одна з кращих багатопрофільних клінік України, що надає широкий спектр якісних медичних послуг. «Клініка« Гіппократ »є однією з перших приватних медичних установ, що отримала акредитацію Міністерства охорони здоров'я України. Тепер - це Клініка, яка відома пацієнтам і фахівцям багатьох міст України, Росії і за кордоном. Сьогодні «Клініка« Гіппократ »- це бренд. Торгова марка зареєстрована.
 
"Клініка Гіппократ"- це цілий комплекс, в якому поряд з лікувальними і допоміжними приміщеннями входять затишні зали чеканням і парковка у дворі клініки. Якісно новий рівень процесу лікування пацієнтів і його результат забезпечується загальною злагодженою роботою висококваліфікованих лікарів і медсестер, кожен з яких працює у своїй окремій галузі лікування. Завдяки вузькій спеціалізації наші фахівці мають можливість постійно підтримувати і підвищувати рівень своїх знань і кваліфікаційних вимог на основі новітніх досягнень світової та європейської медицини.
 
Сьогодні "Клініка Гіппократ"- це динамічно розвивається багатопрофільна Клініка, що має власну філософію і стійкі пріоритети лікування. Клініка, що дорожить репутацією ТМ «Клініка« Гіппократ ». Це Клініка, орієнтована і заохочує родинне лікування, в якій проводять багато видів діагностики і лікування дорослих і дітей. Це Клініка, яка поважає і цінує своїх пацієнтів, оскільки, завдяки ним, може неухильно підтримувати високі стандарти лікування.
 
Наша клініка оснащена сучасною лабораторно - діагностичною базою. У нас постійно з'являються нові послуги, впроваджуються сучасні методи діагностики та лікування, персонал проходить курси підвищення кваліфікації. Ціни доступні не тільки заможним клієнтам, але й пацієнтам із середнім достатком, а також студентам і людям похилого віку.
 
У нашій клініці ми охоплюємо такі галузі клінічної медицини, як: урологія, гінекологія, проктологія, дерматологія, косметологія, венерологія, сексопатологія, неврологія, отолорінголога, кардіологія, ендокринологія, наркологія, мануальна терапія, гірудотерапія, озонотерапія.
 
До кожного пацієнта у нас ІНДИВІДУАЛЬНИЙ підхід. Головне наше завдання - це забезпечити наших пацієнтів висококваліфікованою, швидкою і ефективною медичною допомогою. Ніхто не залишиться без уваги!
 
Слід пам'ятати, що помилковим може бути діагноз, встановлений без сучасних лабораторних та інструментальних методів обстежень, навіть дуже дослідним фахівцем.
- Що ми гарантуємо?
- Що Ви зустрінете, прийшовши в нашу клініку?
- На що Ви можете розраховувати, крім нових технологій і методів діагностики і лікування, мистецтва або досвіду лікарів? Комерсант
 
Ми постаралися сформулювати основні принципи нашої роботи з Вами.
 
1. ВИСОКІ ЕТИЧНІ СТАНДАРТИ.
Ми поважаємо Вас. Це не просто медична етика чи деонтологія. І Ви - не просто пацієнт, якого ми колись поклялися захищати, і не просто - завжди правий клієнт, що наповнює касу. З цього боку Вас захищає закон. Справа в іншому.
Ви довірили нам своє здоров'я. Ви прийшли саме до нас. І ми повинні і хочемо бути гідними Вашої довіри і вибору.
 
2. Доказова РІВЕНЬ МЕДИЦИНИ.
Ми не пропонуємо Вам ніяких сумнівних і недостовірних методів діагностики або лікування. Ефективність всіх призначень, які делаютcя нашими лікарями, доведена науковими дослідженнями. Більше того, деякі з нових зарубіжних технологій, доступних у нашій клініці сьогодні, були спеціально вивчені на ефективність і безпеку використання при тих захворюваннях, коли вони показані.
 
3. ОБ'ЄКТИВНІСТЬ ДІАГНОСТИКИ І ЛІКУВАННЯ.
Вам не будуть призначені ті методи обстеження та лікування, в яких Ви реально не потребуєте. Ми не "розкручуємо" і не "розводимо" своїх пацієнтів на аналізи та ліки. У цьому Ви можете бути впевнені. Всі методи діагностики і терапії, які Вам будуть запропоновані, об'єктивно і дійсно показані саме Вам, при Вашій проблемі і за Вашої стані здоров'я.
 
4. ПРІОРИТЕТ дбаємо про ваше здоров'я.
Наша мета завжди одна - відновити Ваше здоров'я. Завдання, які Ви ставите перед нами, можуть бути різними. Іноді Вам потрібно вирішити одну конкретну проблему, позбутися турботи про неї. Іноді - Ви просто приходите, щоб здати аналіз або здійснити якусь процедуру. Все це Ви отримуєте. Але ми створені, вчилися і живемо для того, щоб допомагати і піклуватися про Ваше здоров'я. Для нас головне - це, а не яка-небудь конкретна медична послуга, яку Ви можете отримати в нашій клініці. Клініка - це не магазин, що продає ті чи інші методи діагностики та лікування. Ми запропонуємо Вам все, щоб досягти нашої мети. Ми думаємо про Ваше здоров'я.
 
5. ЧЕСНІСТЬ І ВІДКРИТІСТЬ.
Ви завжди зможете отримати повну інформацію про медичні послуги клініки, їх вартість та умови обстеження або лікування. Ми не обіцяємо більше, ніж можемо Вам дати і не даємо довічних або яких-небудь подібних гарантій - це роблять тільки шарлатани. Гарантуємо Вам те, що Ви не залишитеся з невирішеною проблемою. Зробимо все, щоб вирішити її.
 
Ми несемо відповідальність за ВАШЕ ЗДОРОВ'Я.
 
Закликаємо Вас довірливо і відкрито обговорювати з Вашим лікуючим лікарем всі питання, пов'язані з Вашим здоров'ям.
Це одна з головних умов зцілення будь-якої хвороби.
Багато що із сказаного вище може здатися Вам очевидним і само собою зрозумілим. Так, таким принципам повинен слідувати будь-який лікар. Ми лікарі і це - наше кредо. Наскільки ми вірні йому - судити Вам. У нас немає іншої міри цьому, окрім Вашої довіри.
Ми хочемо, щоб Ви нам довіряли. Ми хочемо бути Вашими лікарями!
Ваше здоров'я у Ваших руках!
Ми сподіваємося, що Ви зробите правильний вибір!
 
Не займайтеся самолікуванням і ВИ ЗБЕРЕЖЕТЕ СВОЇ ГРОШІ І ЧАС!
 
ЗДОРОВ'Я ВАМ і БЛАГОПОЛУЧЧЯ!

Фахівці

Гінеколог

Спеціалісти

Андролог, Венеролог, Гінеколог, Дерматолог, Мануальний терапевт, Масажист, Ортопед, Отоларинголог (ЛОР), Педіатр, Проктолог, Хірург, Фізіотерапевт, Гастроентеролог, Психолог, Косметолог, Кардіолог, Гомеопат (нетрадиційна медицина), Уролог, Сексолог / сексопатолог, Невролог, Ендокринолог, Нарколог, Гірудотерапевт

Відгуки про Клініка "Гіппократ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук