Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяКлініка естетичної стоматології "Віліда"
Клініка естетичної стоматології Віліда

Клініка естетичної стоматології "Віліда"

Стоматологія

вул. Шкільна, 22 Б, оф. 2 , Київ, Київська область
+38 (044) 538-16-26
+38 (098) 484-96-88
cspmoy@ukr.net
Сховати карту
Філії:
Клініка естетичної стоматології "Віліда"
просп. Героїв Сталінграда, 6, корпус 2

Про установу

Стоматологіческая клініка "Віліди" створена на основі сформованих кращих традицій і досвіду роботи стоматологічних клінік Києва.

Наше завдання - надання якісних стоматологічних послуг і забезпечення максимального комфорту нашим клієнтам. Професіоналізм, комплексність в діагностиці та лікуванні, доброзичливе ставлення та індивідуальний підхід до кожного клієнта клініки, а також повна конфіденційність отриманої інформації та дотримання принципів лікарської етики - ось стратегія "Віліди".

Наша мета - відповідність найвищим світовим стандартам стоматологічної допомоги. Досвід і знання фахівців, якість надаваних послуг спрямовані на завоювання довіри і на те, щоб стати кращим стоматологічним центром для пацієнтів.

Колектив нашого центру являє собою згуртовану команду висококваліфікованих лікарів, медичних сестер та допоміжного персоналу, які працюють для досягнення поставлених цілей. У штаті клініки складаються найдосвідченіші фахівці - лікарі першої та вищої категорії, добре відомі не тільки в Україні, але й за її межами.

У нас встановлено і використовується найсучасніше обладнання: цифровий панорамний рентген апарат MORITA Veraviewepocs 3D з функціями комп'ютерного томографа, рентген-апарат "Planmeca Intra", стоматологічне обладнання Anthos, Stern Weber, Тakara Belmont, Melag, апарат Vector.

Наша робота полягає в здійсненні безпечної комплексної стоматологічної допомоги. Затишна обстановка, високий професіоналізм нашого колективу, згуртованого багаторічною успішною роботою, виділяє нас з великого числа стоматологічних фірм. Лікарі-стоматологи в нашій стоматологічній клініці спеціалізуються в таких областях, як: терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія, хірургічна стоматологія, ортодонтія. Наші лікарі-стоматологи професійно підходять до всіх дрібниць, які пов'язані з поліпшенням здоров'я пацієнтів.

Прийом пацієнтів в стоматологічній клініці ведеться як російською, так і англійською мовами.

Велика увага приділяється стерильності і інфекційної захисту пацієнтів. В нашій стоматологічній клініці стерилізується все, що не є одноразовим інструментом або матеріалом разового застосування.

Ми гарантуємо нашим пацієнтам не лише здоров'я, але й високу якість роботи, бездоганну естетику. Всі стоматологічні маніпуляції здійснюються під сучасною і ефективною анестезією.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Клініка естетичної стоматології "Віліда"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук