Медичний порталУстановиХарківСтоматологіяКлініка естетичної стоматології та імплантології лікаря Кулініча
Клініка естетичної стоматології та імплантології лікаря Кулініча

Клініка естетичної стоматології та імплантології лікаря Кулініча

Стоматологія

вул. Петровського, 12 , Харків, Харківська область
+38 (057) 714-15-15
+38 (057) 714-15-16
+38 (057) 700-76-61

Fax: +38 (057) 719-44-00
Сховати карту

Про установу

 

Впровадження інноваційних технологій, висококваліфіковані вузькоспеціалізовані лікарі, найвищий сервіс обслуговування - ці та багато інших переваги дають право клініці доктора Кулініча лідирувати в галузі естетичної стоматології та імплантології.

Її фахівці завжди готові запропонувати своїм пацієнтам раціональний варіант лікування будь-яких захворювань і продемонструвати широкі можливості сучасної стоматології.

На сьогоднішній день імплантологія є найсучаснішим і перспективним методом протезування зубів, якому віддають перевагу кращі стоматологічні клініки всього світу. Більше 10 років лікарі клініки лікаря Кулініча працюють в області імплантології та співпрацюють з лідером світової стоматології - компанією Nobel Biocare. При плануванні імплантологічного лікування застосовуються комп'ютерні CAD / CAM технології, які дозволяють здійснювати конструювання та виготовлення зубних протезів без попереднього відбитка.

Враховуючи останні розробки вчених у галузі нарощування кістки, можна з упевненістю заявити, що сьогодні не існує протипоказань до установки імплантів.

Протипоказання - це всього лише обмежені можливості деяких стоматологічних кабінетів, але в клініці доктора Кулініча рівень знань фахівців настільки високий, що в будь-якій ситуації, навіть при важких захворюваннях, таких як порушення обміну речовин, вони дозволяють пацієнтам уникнути знімного протезу і досягти відмінного естетичного результату.

Уважно досліджуючи нововведення у всіх областях стоматології, підкріплюючи свої знання на міжнародних конференціях і симпозіумах, фахівці клініки здатні не тільки зробити Вашу посмішку максимально натуральною, але і значно заощадити Ваш час. Для кожного пацієнта формується гнучкий графік відвідування клініки на весь період лікування, враховуючи його побажання, роботу і спосіб життя. Завдяки грамотному лікуванню та індивідуальному підходу, клієнт може швидко і безболісно повернутися до звичайного життя і не вибитися з робочого графіка.

 

Спеціалісти

Стоматолог, Ортодонт

Відгуки про Клініка естетичної стоматології та імплантології лікаря Кулініча

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук