Медичний порталУстановиЧеркасиСтоматологіяКлініка естетичної стоматології "КАЛІБРА"
Клініка естетичної стоматології КАЛІБРА

Клініка естетичної стоматології "КАЛІБРА"

Стоматологія

бул. Шевченко, 135/5 , Черкаси, Черкаська область
Пн- Пт: 9.00-18.00, Сб: 9.00-13.00
+38 (0472) 32-09-83
+38 (099) 541-59-04,
+38 (067) 470-59-51
kalibra.org.ua@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Наша стоматологічна клініка створювалася для вимогливих людей з особливими вимогами до якості , комфорту та сервісу , що цінують свою індивідуальність , красу і здоров'я!

Філософія клініки - індивідуальний підхід до ситуації кожного пацієнта. Наші фахівці після проведення ретельного огляду Ваших зубів складають докладний план комплексного лікування. Новітні методи діагностики в нашій клініці , в числі яких дентальная візіограф , діагностика в артикуляторі , дозволяють точно поставити діагноз і виявити захворювання на ранніх стадіях.

Весь спектр медичних послуг від відбілювання зубів , лікування карієсу , протезування та до найскладніших хірургічних операцій з імплантацією , підсадкою кісткової тканини здійснюється на найвищому професійному рівні , на найсучаснішому обладнанні з використанням найкращих зарубіжних витратних матеріалів та медикаментів.

Принциповою позицією клініки є правило - використовувати тільки сертифіковані , перевірені роками , добре зарекомендовашіе себе системи імплантів зі світовим ім'ям - такі як система Ankylos ( Німеччина ) і Astra Tech ( Швеція ) , ICX (Німеччина). Саме ці «золоті стандарти» клініки - ось запорука якісного , прогнозованого , довгострокового і успішного лікування !

Для нас вкрай важливо , щоб пацієнт отримав лікування високого рівня , а сам процес якомога менше травмував його , був максимально комфортний і оптимальний. Безболісно , легко і приємно ! Страх і біль - це щось з далекого минулого , а зараз з використанням унікального комп'ютерного аппарта The Wand - навіть процес знеболювання став абсолютно безболісним !

Сучасність підходу до стоматології клініки виражається не тільки у використанні новітніх матеріалів , а й у забезпеченні максимальної безпеки для наших клієнтів.

Тому особлива увага приділяється програмами " Антиснід " і " Антигепатит " - все обладнання в клініці укомплектовано даними системами !

Пріоритетами клініки є питання гігієни та профілактики . Ми переконані , що гігієна - це необхідна і вкрай важлива складова стоматологічної практики . Грамотний догляд за порожниною рота і регулярний профілактичний огляд фахівцями клініки дозволяє не тільки мінімізувати фінансові витрати , але і зберегти зуби і ясна , вчасно усунувши з'явилася проблему .

Хворобу краще попередити , ніж потім відчайдушно з нею боротися. У нашій клініці - це один з основних підходів до роботи з пацієнтами. Ми зацікавлені в тому , щоб Ви були здорові !

Особливої ​​уваги заслуговують індивідуальні пародонтологічні програми .

Сучасні технології лікування пародонтозу із застосуванням апарату VECTOR - дозволяють досягати чудових стійких результатів!

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Клініка естетичної стоматології "КАЛІБРА"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук