Медичний порталУстановиЧернівціКлінікаКлініка естетичної медицини "Грація"
Клініка естетичної медицини Грація

Клініка естетичної медицини "Грація"

Клініка

вул. 28 Червня, 25 , Чернівці, Чернівецька
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-46
gracia.aesthetic@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Клініка естетичної медицини "Грація" - це українсько-німецький проект. Партнерами клініки в Німеччині є "Клініка естетичної хірургії та дерматології Юргена Кирстена" (Берлін). У нас використовуються методики, які пройшли перевірку часом і отримали визнання в Німеччині. Наші фахівці проходили навчання та стажування в Німеччині і увібрали все найкраще для того, щоб надати рівень і якість європейських послуг нашим клієнтам.

Центр естетичної медицини "Грація" розпочав свою роботу з вересня 2012 р. За цей час у нас було введено понад 50 методик по омолодженню і догляду за шкірою обличчя та тіла, корекція фігури, діагностики і лікування захворювань шкіри. Клініка оснащена новітнім обладнанням європейського зразка. Апарати, що дозволяють провести процедури лазерної епіляції, ультразвукової чищення і мезотерапії, фракційного лазерного омолодження. Вперше в Україні саме в "Грації" представлений апарат - фракційний радіохвильової термоліфтінга "Secret", завдяки якій можна отримати приголомшливі результати в омолодженні структури шкіри. При цьому, методика дуже щадна і комфортна для клієнта. Тут же представлені такі методики, як термоліфтінга (ELOS омолодження), вакуумний криолиполиз, безопераційне ліпомоделювання, лімфодренаж, міостимуляція. Тут же проводиться лазерне та радіохвильове видалення бородавок та інших новоутворень шкіри.

Крім апаратної косметології, в клініці проводяться і інші процедури: Біоревіталізація, мезотерапія, контурна пластика, об'ємна пластика губ, ін'єкції препаратів "Ботокс" і "Диспорт", всілякі пілінги, обгортання, масаж обличчя. По догляду за фігурою дуже популярні в клініці апаратні та ручні масажі. Але перший крок у цьому напрямку допомагає клієнту зробити лікар - дієтолог, пройшла стажування і практиковавшая багато років в Канаді. Вивчивши суть проблеми клієнта і провівши аналіз на биоимпедантном аналізаторі, розробить індивідуально для Вас раціон харчування.

В "Грації" працюють фахівці різних напрямків, які тісно співпрацюють один з одним. Це лікарі-косметологи дерматологи, лікар-дієтолог, лікарі травмотологи-ортопеди, мануальні терапевти, лікар дерматоонкохирург, пластичний хірург, дерматолог, психолог. Всі процедури в клініці проводять виключно лікарі, які пройшли спеціальну підготовку і стажування у наших партнерів з Німеччини. Ми вирішуємо проблеми і зовні, і зсередини, що дозволяє нашим клієнтам отримувати бажаний результат і надовго його закріплювати.

Ще одним важливим напрямком роботи клініки є пластична хірургія. В цьому напрямку ми співпрацюємо не лише з Німеччиною, але і з клініками Чехії, Росії, Швейцарії. Стажування лікаря пластичного хірурга в Берліні, Москві, Празі та Чеською Будоевице (в одній з трьох найбільших клінік пластичної хірургії Чехії) та співпраця з фахівцями з цих клінік, гарантують європейський підхід до вирішення будь-яких естетичних проблем .

Дуже актуальним на сьогоднішній день є проблема новоутворень шкіри і профілактики мелономы. Адже проста родимка може стати серйозною проблемою і навіть загрозою життю людини. У клініці "Грація" працює лікар-онколог дерматохирург з багаторічним стажем роботи, який проведе чітку диференціацію і поставить правильний діагноз. У разі необхідності, буде запропоновано і проведено відповідне лікування.

У клініці постійно впроваджуються нові технології та методики. Останніми новинками стали плазмоліфтінг, перманентний макіяж, лімфодренаж останнього покоління. Наприклад, плазмоліфтінг - це безпечна, дуже ефективна методика омолодження та лікування, в основі якої лежить використання власної плазми. Спеціальне обладнання дозволяє добути плазму, збагачену тромбоцитами (PRP - плазма), яка містить власні резерви організму і запускає механізми оновлення шкіри. А перманентний макіяж проводиться на найновішому апараті останнього покоління Long-Time-Liner, використовуються тільки найкращі фарби, що дозволяють досягти безпечний і природний результат на кілька років.

Приємним доповненням до всього вищепереліченого в "Грації" пропонується послуга професійного візажиста, який допоможе доповнити Ваш образ.

У клініці створені всі умови не тільки для якісного проведення процедур, діагностики і лікування, але і для отримання естетичного задоволення, відпочинку і відновлення.

Спеціалісти

Косметолог, Дерматолог, Дієтолог, Мануальний терапевт, Ортопед-травматолог, Хірург, Пластичний хірург, Психолог

Відгуки про Клініка естетичної медицини "Грація"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук