Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяКлініка Дубнової "СТОМАТОЛОГіЯ"
Клініка Дубнової СТОМАТОЛОГіЯ

Клініка Дубнової "СТОМАТОЛОГіЯ"

Стоматологія

вул. Антоновича (колишня вул. Горького), 28 , Київ, Київська область
+38 (044) 287-54-57
+38 (050) 469-26-94
office@stomatologia.com.ua
Головний лікар
Дубнова Леся Юрьевна
Сховати карту

Про установу

"Клініка Дубнової "СТОМАТОЛОГіЯ" надає повний спектр високопрофесійних стоматологічних послуг.
Ми пишаємося нашими фахівцями - високопрофесійним, згуртованим і стабільним лікарським і адміністративним складом (абсолютна більшість наших спеціалістів працюють в нашій Клініці з дня її заснування!).
А ще в нашій Клініці Ви зможете отримати висококваліфіковану консультацію та допомогу не лише лікуючих лікарів, а й вузькопрофільних фахівців - справжніх професіоналів своєї справи!
При залученні суміжних спеціалістів, у Вас завжди буде курирує лікар, який зможе відповісти на всі Ваші запитання.
Власна технічна лабораторія.
У "Клініці Дубнової "СТОМАТОЛОГіЯ" функціонує унікальна зубопротезна технічна лабораторія, яка забезпечує повну підтримку лікаря-ортопеда.
На відміну від інших клінік, які у своїй переважній більшості не мають власної зубопротезної технічної бази, здійснюючи протезування в нашій Клініці, Ви перебуваєте під постійним і невсипущим контролем відразу ДВОХ фахівців: лікаря-ортопеда та зубного техніка. Обидва фахівці працюють з Вами одночасно і вирішують ЄДИНЕ завдання - забезпечити Вам максимально комфортне протезування в найкоротші терміни і на найвищому професійному рівні!
Безпека та гарантії лікування.
У нашій Клініці впроваджений суворий інфекційний контроль і багаторівнева очищення інструментарію, що дозволяє нашим Клієнтам бути повністю впевненим у безпеці лікування. Клініка надає гарантії на всі проведені роботи на строк не менше трьох років (при виконанні рекомендацій лікаря).
Сучасні методики та технології.
Йдучи в ногу з часом, персонал "Клініки Дубнової "СТОМАТОЛОГіЯ" постійно навчається сучасним методикам, бере участь у стоматологічних конгресах, з'їздах і тренінгах. У Клініці також постійно оновлюються обладнання та матеріали.
Чесні і відкриті взаємини
Ми будуємо взаємовідносини з нашими Клієнтами грунтуючись на принципі максимальної чесності та відкритості, що означає: наші фахівці НЕ призначать Вам лікування, якщо в ньому немає потреби.
Наш персонал докладе всіх зусиль для того, щоб Ви залишилися задоволені своїм вибором!

Відгуки про Клініка Дубнової "СТОМАТОЛОГіЯ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук