Клініка Довіра

Клініка "Довіра"

Клініка , Лікувально-діагностичний центр

вул. Леніна, 2 Д , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (067) 514-38-38
+38 (096) 207-39-02
+38 (056) 745-38-37
+38 (056) 745-38-98
klinikadovira@mail.ua
Сховати карту

Про установу

Клініка "Довіра" - лікувально-діагностичний комплекс, що надає широкий спектр якісних медичних послуг. Це динамічно розвивається багатопрофільна клініка, яка має власну філософію і стійкі пріоритети лікування. Фахівці клініки чітко усвідомлюють цінність здоров'я людини, і з цього створили всі умови для отримання достовірної інформації про стан здоров'я пацієнта, розташовуючи найсучаснішим медичним обладнанням для діагностики. Клініка "Довіра" забезпечує стабільну високу якість медичного обслуговування: консультації, лікування і динамічне спостереження висококваліфікованих фахівців. Сучасна лабораторія і діагностична база клініки дозволяють швидко і точно діагностувати еше до виражених проявів захворювання. Методика лікування підбирається індивідуально після комплексного обстеження.

Основні напрямки діяльності клініки:

  • гінекологія;
  • урологія;
  • дерматовенерологія;
  • дерматоонколога;
  • УЗ-діагностика;
  • лабораторна діагностика;
  • косметологія.

 

Засновники клініки нового покоління дбають про те, щоб діагностичні та лікувальні процедури були безпечними і ефективними. Крім того, лікарі установи приймають особисту участь у всіх випадках, коли необхідна не тільки медична, але і людська допомога у вирішенні проблем пацієнта. У клініці "Довіра" працюють найкращі фахівці - лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук.Положітельний результат лікування гарантований завдяки діагностиці на сучасному обладнанні, використання нових методів лікування, індивідуальному підходу до кожного пацієнта. Лікарі клініки прагнуть досягти ідеальної якості в роботі, будують відносини з пацієнтами на основі довіри, делікатного підходу і конфіденційності.

Фахівці

Гінеколог

Спеціаліст УЗД

Дерматолог

Венеролог

Косметолог

Онколог

Терапевт

Генетик

Уролог

Мамолог

Кардіолог

Ендокринолог

Спеціалісти

Венеролог, Гінеколог, Дерматолог, Дієтолог, Онколог, Уролог, Генетик, Мамолог, Косметолог, Терапевт, Спеціаліст УЗД, Кардіолог, Ендокринолог

Відгуки про Клініка "Довіра"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук