Медичний порталУстановиОдесаКлінікаКлініка Доктора Стариша
Клініка Доктора Стариша

Клініка Доктора Стариша

Клініка

вул. Маршала Говорова, 18 , Одеса, Одеська область
+38 (048) 735-42-57
+38 (048) 787-90-50
starish@clinica-starisha.com
Головний лікар
Наталья Петровна Стариш
Сховати карту

Про установу

Проблема головного болю завжди привертала увагу цілої армії фахівців з усього світу - психологів, неврологів, психіатрів, і навіть біомеханіки. Створено численні наукові товариства та асоціації, направляючі свої зусилля на розгадку природи головного болю і пошуки ефективних способів її лікування. У Росії провідні позиції утримує школа академіка Вейна, десятиліттями займається вивченням головного болю і вегетативних розладів.

У 1999 році настав момент, коли створення спеціалізованої клініки стало не тільки актуальним, але неминучим. Неминучим - унаслідок цінності накопиченого досвіду, відпрацьованих схем надійної діагностики та ефективного лікування.

Доктор Анатолій Стариш - засновник клініки, кілька років прожив на сході. Там тісно співпрацював з східними докторами. Вивчав ази древнесхідної медицини.

Їм була створена клініка абсолютно нового типу і абсолютно незнайомій в нашій країні ідеології: в одних стінах були об'єднані колективи кваліфікованих лікарів-неврологів і діагностів-нейрофізіологів широкого профілю, створена багата лікувальна база, яка включила всі відомі методи лікування головного болю.

Клініка Доктора Стариша, володіє найпотужнішою в Україні лікувальною та діагностичною базою в галузі функціональної неврології. Багатофакторна терапія в капсулах здорового середовища, психотерапія, мануальна терапія, масаж, тренінги з біологічного зворотного зв'язку, голкорефлексотерапія, застосування новітніх препаратів, використання діагностичних методик магнітної стимуляції, викликаних потенціалів, електронейроміографічних методів, електроенцефалографії з комп'ютерною обробкою даних, транскраніальних і екстракраніальних ультразвукових доплерографії, консультації фахівців кардіологів та офтальмологів.

Все це дозволило до 2003 року надати допомогу більш ніж 4500 пацієнтам і взяти нову висоту: приступити до лікування вегетативних розладів в цілому. У 2003 році Клініка Доктора Стариша була перетворена в Клініку головних болів і вегетативних розладів Доктора Стариша. Нагородження Клініки дипломами конкурсу "Кращі в Одесі", "Кращі в Україні" уряду України в 2004 році, стало визнанням наших зусиль та успіху. Зараз кількість наших пацієнтів наблизилося до шести тисячам!

Фахівці

Невролог

Фізіотерапевт

Травматолог

Ортопед

Отоларинголог (ЛОР)

Гінеколог

Генетик

Спеціаліст УЗД

Онколог

Рефлексотерапет

Психолог

Функціональна діагностика

Спеціалісти

Невролог, Ортопед, Травматолог, Функціональна діагностика, Фізіотерапевт, Отоларинголог (ЛОР), Спеціаліст УЗД, Гінеколог, Онколог, Генетик, Психолог, Рефлексотерапет

Відгуки про Клініка Доктора Стариша

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук