Медичний порталУстановиДонецькПоліклінкаКлініка "Борис-Донбас"
Клініка Борис-Донбас

Клініка "Борис-Донбас"

Поліклінка , Дитяча поліклініка, Лабораторія, Діагностичний центр, Швидка допомога

вул. Калузька, 16 А , Донецьк, Донецька область
+38 (062) 340-33-33
+38 (066) 103-33-33
info@boris-donbass.com
Сховати карту
Філії:
Клініка "Борис"
пр. Бажана, 12 А
Клініка "Борис"
вул. В.Васильківська, 55 А
Клініка "Борис" - Харків
пр-кт Леніна, 66 Б

Про установу

Історія клініки "Борис" бере свій початок у 1993 році, коли президентом клініки Михайлом Радуцким і його партнерами була створена приватна служба невідкладної допомоги "Борис". Згодом, разом з командою лікарів-однодумців ними була створена власна поліклініка та стаціонарне відділення, в організації яких реалізовано системний підхід до діагностики та лікування багатьох хвороб.

І, нарешті, в 2007 році клініка "Борис" відкрила власний 9-поверховий лікувально-діагностичний центр, під дахом якого розмістилися сучасні операційні зали, реанімаційні та стаціонарні відділення, сучасна медична діагностична та хірургічна апаратура. Все починалося з кількох машин швидкої допомоги, а зараз, крім парку реанімобілів, клініка "Борис" має санітарною авіацією, реанімаційними мотоциклами, досконалої медичною апаратурою і величезним колективом професіоналів-лікарів, готових 24 години на добу прийти на допомогу пацієнтам.

Застосовувані в клініці комплексні діагностичні програми дозволяють виявити першопричину захворювань, звести до мінімуму лікарські помилки та виробити найкращий план боротьби з недугою. Основа успіху - індивідуальний підхід і ретельно вивірений алгоритм обстеження, підкріплений сучасним діагностичним обладнанням.

У 2012 році клініка "Борис" відкрила філії в містах Донецьк і Харків, які приймали матчі ЄВРО-2012. Клініка "Борис-Донбас" розпочала роботу в червні 2012 року, повний спектр медичних послуг почав надаватися з серпня 2012 року.

"Борис-Донбас" працює за стандартами клініки "Борис", системна терапія якої довела свою ефективність при лікуванні широкого спектру захворювань, в тому числі і завдяки тому, що процес лікування супроводжується моніторингом на всіх його етапах, оперативним лабораторним контролем та аналізом ефективності з допомогою унікальних медичних приладів.

Фахівці

Педіатр

Сімейний лікар

Отоларинголог (ЛОР)

Дерматовенеролог

Лаборант

Невідкладна медицина

Кардіолог

Хірург

Невропатолог

Масажист

Терапевт

Ортопед-травматолог

Рентгенолог

Спеціаліст МРТ

Спеціаліст УЗД

Спеціалісти

Педіатр, Сімейний лікар, Рентгенолог, Отоларинголог (ЛОР), Ортопед-травматолог, Дерматовенеролог, Невідкладна медицина, Лаборант, Масажист, Терапевт, Кардіолог, Хірург, Невропатолог, Спеціаліст УЗД, Спеціаліст МРТ

Відгуки про Клініка "Борис-Донбас"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук