Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка "Борис"
Клініка Борис

Клініка "Борис"

Клініка , Дитяча клініка, Швидка допомога, Денний стаціонар, Поліклінка, Дитяча поліклініка, Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія

пр. Бажана, 12 А , Київ, Київська область
+38 (044) 238-00-00
+38 (044) 291-01-90
Fax: +38 (044) 502-80-40
Сховати карту
Філії:
Клініка "Борис"
вул. В.Васильківська, 55 А
Клініка "Борис" - Харків
пр-кт Леніна, 66 Б
Клініка "Борис-Донбас"
вул. Калузька, 16 А

Про установу

Початок клініці було покладено в 1993 р., коли нами - мною та партнерами - була створена приватна служба невідкладної допомоги «Борис». З часом, разом з командою лікарів-однодумців була створена власна поліклініка і стаціонарне відділення, в організації яких реалізовано системний підхід до діагностики та лікування багатьох хвороб.

І, нарешті в 2007 р. клініка "Борис" відкрила власний 9-поверховий лікувально-діагностичний центр, під дахом якого розмістилися сучасні операційні зали, реанімаційні та стаціонарні відділення, сучасна медична діагностична ті хірургічна апаратура.

Ми починали з кількох машин швидкої допомоги, а зараз, крім парку реанімобілів, клініка "Борис" має санітарною авіацією, реанімаційними мотоциклами, досконалої медичною апаратурою і величезним колективом професіоналів-лікарів, готових 24 години на добу прийти до Вас на допомогу.

Застосовувані в клініці комплексні діагностичні програми дозволяють виявити першопричину захворювань, звести до мінімуму лікарські помилки і виробити найкращий план боротьби з недугою.

Основа успіху - індивідуальний підхід і ретельно вивірений алгоритм обстеження, підкріплений сучасним діагностичним обладнанням.

Наша системна терапія довела свою ефективність при лікуванні широкого спектру захворювань, в тому числі і завдяки тому, що процес лікування супроводжується моніторингом на всіх його етапах, оперативним лабораторним контролем і аналізом ефективності за допомогою унікальних медичних приладів.

Головне для нас - позитивні результати лікування на радість як самих пацієнтів, так і їх лікарям.

Фахівці

Гінеколог

Невідкладна медицина

Хірург

Педіатр

Спеціалісти

Гінеколог, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Невідкладна медицина, Хірург, Нейрохірург, Педіатр, Спеціаліст УЗД, Рентгенолог, Функціональна діагностика, Лаборант

Відгуки про Клініка "Борис"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук