Клініка Бонус

Клініка "Бонус"

Клініка

ул. Єрошенко, 11 , Севастополь, Крим
Пн-Сб: 9.00- 15.00
+38 (0692) 24-04-93
Головний лікар
Ковалішин Андрій Григорович
Сховати карту

Про установу

Приватне підприємство " БОНУС " було створено в квітні 1993 р. Всі минулий час воно стабільно працювало , розвивалося і сьогодні являє собою невелику лікарню.

Клініка надає медичну допомогу в наступних областях: загальна хірургія , пластична хірургія , офтальмологія , урологія, неврологія, ЛОР, гінекологія. Ми маємо в своєму розпорядженні стаціонаром на 21 ліжко в 1-2-3 - місних палатах і денним стаціонаром для пацієнтів, які не потребують цілодобовому спостереженні . В операційному блоці встановлено сучасне, часто унікальне обладнання для проведення операцій із застосуванням високих технологій. Це ендовідеохірургіческім установка для виконання операцій без розрізу , потужний хірургічний карбоновий лазер , радіохвильової хірургічний апарат , електронний мікроскоп , факоемульсифікатор (установка для операцій на очах) та інше обладнання. У клініці виконується плазмаферез - "очищення " крові з використанням спеціального апарату, при цілому ряді захворювань який надає потужний лікувальний ефект. Клініка має дозвіл на видачу хірургічним пацієнтам лікарняних листів державного зразка.

Щорічно ми виконуємо в середньому тисячу хірургічних операцій і надаємо допомогу не менше, ніж п'яти тисячам севастопольців і хворих з інших регіонів і країн. Наші пацієнти забезпечені всім необхідним, включаючи хороше триразове харчування , медикаменти, витратні матеріали. Ціни на послуги встановлені на мінімально можливому рівні, а для пенсіонерів , інвалідів та ветеранів передбачені знижки з вартості ліжко-дня від 30 до 40 відсотків.

Персонал клініки складається з високопрофесійних фахівців, кожен з яких зробить все можливе для Вашого гідного лікування, Ви не будете відчувати себе в лікарні.

Ми впевнені, що зможемо надати вам необхідну допомогу, а Ваше перебування у нас буде комфортним і приємним.

Фахівці

Уролог

Хірург

Офтальмолог (окуліст)

Невролог

Терапевт

Гінеколог

Анестезіолог

Спеціалісти

Отоларинголог (ЛОР), Анестезіолог, Гінеколог, Уролог, Хірург, Офтальмолог (окуліст), Невролог, Терапевт

Відгуки про Клініка "Бонус"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук