Клініка Артмед

Клініка "Артмед"

Клініка , Стоматологія

бул. Леніна, 10 , Сімферополь, Крим
+38 (0652) 54-98-08
+38 (099) 777- 79- 67
art-med@list.ru
Головний лікар
Шкрента Геннадий Юрьевич
Сховати карту

Про установу

 

Якщо ви шукаєте в Сімферополі високопрофесійний медичний центр , де можна отримати консультацію кваліфікованих і досвідчених фахівців , в області медичної косметології та стоматології , то це медичний центр " Артмедіа" .

Вce жінки хочуть бути молодими і красивими. Всі чоловіки хочуть того ж , але рідше в цьому зізнаються . І всі без винятку -чоловіки і жінки - хочуть мати здорові зуби. Артмедіа - це клініка , де Вам допоможуть зберегти красу і здоров'я шкіри , фігури і сліпучу посмішку.

Для вас комфортабельна і дуже затишна обстановка , ми завжди зустрічаємо своїх гостей теплою посмішкою , чашкою ароматної кави , приємною тихою музикою і доброзичливістю персоналу . Лікарі -професіонали високого класу постійно підвищують свою кваліфікацію , беручи участь в різних семінарах , наукових конференціях і симпозіумах . Про їх високий професіоналізм і майстерність свідчать численні дипломи.

Стоматологи медичного центру " Артмедіа" використовує матеріали тільки відомих світових компаній і , тим самим , проводять лікування зубів найбільш передовими методами.

А після косметологічної процедури пацієнт виглядає природно. Навколишні обов'язково помітять загальне поліпшення зовнішності , але не побачать , що саме ви собі зробили , а ми їм про це ніколи не розповімо . Нехай вами захоплюються!

Можна коротко охарактеризувати наш медичний центр :

- Індивідуальний підхід до кожного пацієнта ;

- Уважність і професіоналізм співробітників;

- Великий спектр послуг;

- Ексклюзивні методики .

 

 

Відгуки про Клініка "Артмед"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук