Клініка "Апімедцентр"

Клініка

вул. Леніна, 29 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (056) 734-16-41

+38 (067) 745-89-03
igor.mordak@gmail.com
Сховати карту

Про установу

 

Клініка "Апімедцентр" проводить комплексне лікування всіх видів залежностей за новітніми європейськими методиками, такі види залежностей: Куріння (тютюнопаління), алкоголізм, наркоманія (наркотична залежність), ігроманія (ігрова залежність)

Лікування проводить лікар-нарколог вищої категорії Мордак Ігор Григорович. Стаж роботи в психіатрії та наркології більше 20 років. Тривалий час працював головним лікарем у швейцарсько-американської компанії амбулаторного лікування всіх видів залежності.

Сьогодні, використовуючи весь набутий досвід, успішно лікує всі види залежностей: залежно від всіх груп наркотиків, акоголізма, ігроманії, тютюнопаління.

Можливість кинути згубні звички є, при дотриманні вказівок лікаря і усвідомленому бажанні самого пацієнта. Завжди є можливість повернутися в сім'ю, колектив, піднятися - кинути курити, вживати спиртне, наркотики. Знайти в собі сили і зупинити нестримне азартне потяг, яке руйнує людину, змінює його цінності.

До нас звертаються люди з Росії, Белорусcіі, Німеччини, Польщі, Чехії. Вартість лікування в Україні не порівнянна з вартістю лікування за кордоном. А проблеми, залежності в будь-якій країні одні й ті ж. Не дивлячись на те, що люди приїжджають до нас кілька разів за лікувальний курс ми постійно підтримуємо контакт, і контролюємо процес лікування.

 

Спеціалісти

Нарколог, Психіатр

Відгуки про Клініка "Апімедцентр"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук