Медичний порталУстановиОдесаСанаторійКлінічний санаторій ім. В. П. Чкалова
Клінічний санаторій ім. В. П. Чкалова

Клінічний санаторій ім. В. П. Чкалова

Санаторій , Лікувальний туризм, Лікувально-діагностичний центр

Французський бульвар, 85 , Одеса, Одеська область
+38 (048) 776 05 27
+38 (048) 268 04 46
Fax: +38 (048) 717 87 06 +38 (048) 717 87 06
chkalov@te.net.ua, sanatory@stream.com.ua
Сховати карту

Про установу

 

Тип: основний профіль - матері і дитини.

Санаторій розташований на Французькому бульварі, в курортній зоні міста, на березі Чорного моря. Корпуси санаторію розташовані в прекрасному парку (він займає площу 42 га) з безліччю реліктових дерев, чагарників, квітів.

Санаторій розгорнутий на 430 ліжок цілорічного змісту.На лікування та відпочинок приймаються дорослі і батьки з дітьми у віці від 4 до 14 років.

В санаторії функціонують - лікувально-діагностичне, терапевтичне і педіатричне відділення.

Є прекрасна лікувально-діагностична база, оснащена сучасною діагностичною і фізіотерапевтичної апаратурою.

У комплексі санаторного лікування широко використовується унікальна лікувальна грязь Куяльницького лиману (грязьові аплікації, грязьові тампони, електро-грязьові процедури); апаратна фізіотерапія (магнітотерапія, ампліпульстерапія, ультразвукова терапія, ДМВ і СМВ-терапія, КВЧ-терапія та ін); рефлексотерапія, масаж, лікувальна фізкультура з тренажерами. Надається широкий вибір водних процедур: ванни - перлинні, хвойні, скипидарні, радонові, іодобромние, шавлієві, лавандові; підводний душ-масаж; гінекологічні зрошення з використанням морської води і, при необхідності, лазерного випромінювання. Відкрито лазерне відділення, обладнане унікальною багатофункціональної лазерної терапевтичної установкою "Міральд" дозволяє відпускати терапію скануючим променем як в червоному так і інфрачервоному діапазонах, надвенное і внутрішньовенне лазерне опромінення крові, лазерний душ, внутрішньопорожнинних лазерні процедури. Функціонують інгаляторій, фітобар. Виявляється стоматологічна допомога.

 

Спеціалісти

Гастроентеролог, Дієтолог, Педіатр, Гінеколог, Фітотерапевт, Фізіотерапевт, ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина), Терапевт, Спеціаліст УЗД

Відгуки про Клінічний санаторій ім. В. П. Чкалова

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук