Медичний порталУстановиКиївСтоматологіяКиївський Інститут Краси
Київський Інститут Краси

Київський Інститут Краси

Стоматологія , Косметологія, Науково-дослідний інститут

вул. Б. Хмельницького, 9 А , Київ, Київська область
+38 (044) 235-63-06
Головний лікар
Волощенко Инна Ивановна
Сховати карту

Про установу

Київський Інститут Краси був заснований в 1949 р. Це був єдиний в Україні лікарський косметологічний центр з лікування, як вроджених, так і набутих косметичних недоліків шкіри.

В даний час в Інституті краси працює більше 80 фахівців. З них лікарів дерматологів вищої атестаційної категорії - 17.

Відвідування інституту починається з консультації лікаря, тому що тільки лікар може встановити причину косметичної проблеми і після огляду зробити призначення, а також у процесі лікування здійснити контроль. Тільки люди , які мають спеціальну медичну середня освіта (медсестри), спеціально навчені косметичним методиками, можуть виконувати призначення лікаря, що у нас роблять 30 осіб.
При необхідності ми консультуємося з фахівцями інститутів і лікувальних установ (кафедра дерматовенерології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця , інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренко , Національний інститут раку та ін.).

Незважаючи на те, що в даний час існує безліч косметологічних закладів , наш Інститут Краси, маючи досвід роботи більше 60 років, користується великою довірою і успіхом не тільки у жителів Столиці, а й України .

Віковий контингент наших відвідувачів від 2 тижнів до 97 років. Основна група наших пацієнтів - діти і підлітки з себореєю і вугрової хворобою. Багато діток з вірусними захворюваннями такими , як контагіозний молюск і бородавки .
Особливої ​​уваги заслуговують люди похилого віку з новоутвореннями шкіри (родимки, кератоми , атероми, ангіоми, ксантелазми, папіломи та ін.) Наше завдання, окрім постановки діагнозу , для чого нам нерідко потрібна консультація онколога, вибрати метод видалення , щоб залишити найменший слід після нашого втручання.
Люди середнього віку звертаються з проблемами випадання волосся, розацеа, віковими змінами шкіри обличчя, гірсутизм.

Чимало звернень до хірургів з приводу посттравматичних рубців, деформацій вушних раковин, вікових змін обличчя і шиї та ін.
Працює кабінет естетичної стоматології.

Ми, як фахівці такої гуманної професії, не забуваємо і не залишаємо без уваги людей, які потребують своєчасної кваліфікованої допомоги, але не мають достатніх коштів (діти з інтернатів сліпих, будинки дитини, деякі категорії пенсіонерів, інваліди та учасники Великої вітчизняної війни).

У лікуванні і профілактиці використовуються як класичні методики , відпрацьовані часом , так і сучасні інноваційні технологи.

Фахівці

Стоматолог

Терапевт

Косметолог

Дерматолог

Венеролог

Масажист

Народна і нетрадиційна медицина

Спеціалісти

Стоматолог, Дерматолог, Венеролог, Косметолог, Терапевт, Масажист, Народна і нетрадиційна медицина

Відгуки про Київський Інститут Краси

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук