Медичний порталУстановиКиївЛікарняКиївський дитячий міський гастроентерологічний центр
Київський дитячий міський гастроентерологічний центр

Київський дитячий міський гастроентерологічний центр

Лікарня , Медичний центр

вул. Копилівська, 1/7, 3-й пов., каб. 45-51 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 09.00-16.00
+38 (044) 468-33-06
detigastro@gmail.com
Головний лікар
Пьянкова Александра Васильевна
Сховати карту

Про установу

Наш Центр (КДГГЦ) був створений в 1988 році згідно Наказу Головного управління охорони здоров'я р. Києва. Сьогодні - це сучасний заклад, який надає кваліфіковану профілактичну, консультативно-діагностичну та лікувальну допомогу дітям з гастроентерологічною патологією. Серед його співробітників - 2 доктори медичних наук, 10 кандидатів медичних наук, 5 лікарів з вищою кваліфікаційною категорією.

На консультацію в ДГГЦ районними гастроентерологами направляються діти від народження до 18 років для уточнення діагнозу, визначення необхідного комплексу обстеження і лікування.

Під наглядом фахівців Центру знаходиться понад 14,5 тисяч дітей. Це пацієнти з найбільш тяжкими захворюваннями шлунково-кишкового тракту: виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, ерозивним гастродуоденітом, хронічним гепатитом, виразковим і ерозійним колітом, жовчнокам'яною хворобою, вродженими ферментопатиями, доброякісною гіпербілірубінемією. Досить велике число дітей з функціональними порушеннями і поєднаними ураженнями шлунково-кишкового тракту та інших органів і систем.

З 2002 р. в ДГГЦ існує електронна база даних про пацієнтів, що дозволило значно поліпшити диспансерне за дітьми з гастроентерологічними захворюваннями.

Одним з основних принципів роботи ДГГЦ є тісна взаємодія та наступність у наданні допомоги пацієнтам з гастропатологией на всіх етапах: дитячий садок гастроентерологічного профілю - амбулаторне ланка - стаціонар денного перебування - стаціонар - відділення реабілітації - дитячий гастроентерологічний санаторій. Завдяки цьому, в останні роки намітилася чітка тенденція до зменшення частоти формування тяжких форм захворювань органів травлення.

У завдання ДГГЦ входить ведення організаційно-методичної і наукової роботи: участь у науково-практичних семінарах, конференціях, підготовка тематичних циклів лекцій, проведення клінічних розборів тяжких хворих. Діє Школа дитячих гастроентерологів, де щомісяця провідними фахівцями в області гастроентерології та суміжних дисциплін проводяться тематичні заняття з найбільш актуальних питань патології шлунково-кишкового тракту у дітей.

Спеціалісти

Педіатр, Гастроентеролог

Відгуки про Київський дитячий міський гастроентерологічний центр

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук