Медичний порталУстановиКиївПсихологічний центрКиївське представництво Московського Гештальт Інституту
Київське представництво Московського Гештальт Інституту

Київське представництво Московського Гештальт Інституту

Психологічний центр

вул. Межигірська 26/24, 1-й під'їзд (код 240), 5-й поверх, кв. 13. , Київ, Київська область
+38 (044) 489-74-82

+38 (050) 356-42-26
+38 (068) 201-99-33
vishnya49@bigmir.net
Сховати карту

Про установу

Київське представництво МГІ існує з 2002р., Тоді в Києві вперше почалося проведення навчальних програм з гештальт-терапії. В даний час завершено більше 15 програм навчання, працює більше 20 груп за базовою програмою, проводиться близько 15 спеціалізацій.
У місті працює 7 асоційованих тренерів МГІ, 3 тренера МГІ і 1 Ведучий тренер МГІ, більше 45 акредитованих терапевтів і 13 сертифікованих супервізорів, які ведуть велику приватну практику, а також терапевтичні та навчальні групи і спеціалізації.
Було проведено 6 конференцій та 7 літніх інтенсивів. Перспективи на найближчий час пов'язані з подальшим розвитком навчальної діяльності, зміцненням і розвитком Київського гештальт-спільноти. Працює супервізорского програма для сертифікованих фахівців, що об'єднує і підтримуюча терапевтів, що працюють у нашому місті. З 2007 р. в місті відкрито дуже цікава програма Французького гештальт інституту під керівництвом Жан Марі Робіна з удосконалення в гештальтераппіі.
Організовуються курси лекцій з пропедевтики психічних хвороб, з філософії. Відкрився гештальт-клуб, де можна один вечір на місяць (зазвичай в останній понеділок кожного місяця) поспілкуватися і не тільки про гештальте, отримати професійну підтримку, подивитися й обговорити фільми.

Фахівці

Психолог

Психотерапевт

Психіатр

Спеціалісти

Психолог, Психотерапевт, Психіатр

Відгуки про Київське представництво Московського Гештальт Інституту

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук