Медичний порталУстановиДніпропетровськфітнес клубЖіночий фітнес клуб "Lady Fit"
Жіночий фітнес клуб Lady Fit

Жіночий фітнес клуб "Lady Fit"

фітнес клуб

пр-т Гагаріна, 74 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
Пн-Пт: 8.00 - 22.00, Сб: 9.00 - 17.00
+38 (056) 767-17-67
+38 (067) 679-17-67
Сховати карту

Про установу

У самій назві нашого клубу "LadyFit" схований внутрішній порив Жінки до "прекрасного"​​, Жінки, яка обирає шлях Фитнеса! 

Всі жінки по-своєму прекрасні! Але не секрет, що без гарного тіла жодна жінка не може бути по-справжньому привабливою. А адже всі жінки дуже хочуть бути красивими, здоровими і жіночними, що привертають погляд свого чоловіка. У цьому Вам допоможе фітнес і ваша воля до занять. 

Адже заняття фітнесом - це не просто виконання спеціальних комплексів вправ, - це справжнє мистецтво формування стрункого, красивого і здорового тіла. Слово "фітнес" походить від англійського "Fit", що в перекладі означає "відповідати", "бути в хорошій формі". Ця оздоровча методика дозволяє змінити форми тіла, його вага, і надовго закріпити досягнутий результат. Фітнес включає в себе фізичні тренування у поєднанні з правильно підібраною дієтою. Однак фітнес - це не тільки фізичні вправи, але й певний спосіб життя, життя, наповненого усвідомленням повної перемоги над собою, почуттям радості і гордості за свої успіхи. 

На тлі зростаючого інтересу до свого здоров'я і істинної краси тіла був створений в центральній частині міста Дніпропетровська Жіночий Фітнес Клуб "LadyFit" для Жінок, які обирають шлях Фитнеса. Звичайно, Ви можете сказати, що можна займатися і в домашніх умовах, але навряд чи ви зможете досягти необхідного Вам результату без допомоги компетентних фахівців. Адже будь-які види спорту, в тому числі і заняття фітнесом, мають свою специфіку та характерні особливості, необхідні для отримання результату. 

Жіночий Клуб оснащений всім необхідним обладнанням для занять фітнесом. Висококваліфікована команда клубу, зручне місце розташування, доступна вартість послуг і відповідна комфортна для жінок обстановка в стилі FITNESS FOR LADIES, що означає ФІТНЕС ДЛЯ ЖІНОК, роблять його незамінним для Вас, милі Леді! 

З нами ... "Бути Гарною просто"! 

З найкращими побажаннями, 

Директор Жіночого Фітнес Клубу "LadyFit" - Коваленко Ганна Костянтинівна.

Фахівці

Дієтолог

Спеціалісти

Дієтолог

Відгуки про Жіночий фітнес клуб "Lady Fit"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

схожі клініки цього профілю