Інститут здоров'я нації

Науково-дослідний інститут

вул. Чапаєва, 3 , Київ, Київська область
Пн–Пт: 9.00 – 17.30 Сб: 10.00 – 14.00
+38 (044) 537-52-80
Сховати карту

Про установу

Інститут здоров'я нації був утворений для координації досліджень у галузі медицини і об'єднання праці науковців і фахівців різних галузей науки.

Основні напрями діяльності інституту:

  • науково-дослідна діяльність у сфері медицини, біології та фармації;
  • організація та проведення доклінічних і клінічних досліджень;
  • консультативна, діагностична та лікувальна допомога лікарів-фахівців (пріоритетні напрямки: хронічні захворювання печінки, підшлункової залози та серцево-судинна патологія, метаболічний синдром, цукровий діабет, реабілітація онкологічних хворих);
  • розробка та впровадження нових лікарських засобів, парафармацевтиков і спеціальних лікувально-профілактичних продуктів;
  • розробка нових методик лікування та діагностики різних захворювань.

C 2006 р Інститут Здоров'я Нації проводить медико-біологічне супровід методу «GRINIZATION»® («ГРИНИЗАЦИЯ»® ) в Україні. Для цього в спеціалізованих наукових установах України проводяться фундаментальні медичні дослідження по застосуванню методу при лікуванні різних нозологічних форм захворювань.

Лікувальні продукти «GRINIZATION»® розроблені компанією World Grinization System inc. для відновлення і корекції функціональних систем організму людини, за рахунок активації захисних механізмів на клітинному рівні, запуску систем корекції гомеостазу, регуляції апоптозу.

Спеціалісти

Психолог

Відгуки про Інститут здоров'я нації

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук