Медичний порталУстановиКиївПсихологічний центрІнститут прикладної психології "Садалмелік"
Інститут прикладної психології Садалмелік

Інститут прикладної психології "Садалмелік"

Психологічний центр

вул. Горького, 10, оф. 25 (7-й пов.) , Київ, Київська область
+38 (044) 221-03-38
+38 (063) 974-78-79
+38 (050) 830-66-80
Сховати карту

Про установу

Інститут був створений в 2006 році для навчання та популяризації методу Системних розстановок Берта Хеллінгера від першоджерела по Україні.
Зараз Інститут володіє зареєстрованою торговою маркою Розстановка ™, і є представником в Україні навчальних програм, заснованих на методі Берта Хеллінгера.
Наші програми:
Інститут прикладної психології "Садалмелік" за підтримки АПН України проводить програми, сертифіковані Віслохскім інститутом системних рішень (Німеччина) та Інститутом системної практики, розстановок і реконструкції (APSYS, Австрія).
В даний час Інститут "Садалмелік" проводить багаторівневу програму навчання:
• Базисний курс Сімейні Розстановки - 2 роки (8 модулів по 3 дні);
• Курс Організаційні Розстановки - 1 рік (5 модулів по 3 дні);
• Курс Структурні Розстановки - 1год (3 модулі);
• Курс для інструкторів, охочих викладати метод.
Інститутом ведеться дослідницька робота за результатами роботи методу.
Сертифіковані програми проводять західноєвропейські інструктори, одні з перших учнів Берта Хеллінгера, з багаторічним досвідом в області розстановок.
Серед наших інструкторів Ви зустрінете імена зі світовою популярністю, такі як:
• Гунтхард Вебер, з якого почався в свій час шлях розстановок в життя. Саме він став головним розробником методології розстановок, і завдяки його просвітницької місії весь світ має возожность навчатися методом;
• Маріанна Франке-Грікш, у минулому - вчителька, а зараз - повна життєвої енергії викладачка методу Системних розстановок, смілива, навіть трохи зухвала у своїй роботі;
• Штефан Хаузнер, шаман з давнього роду, м'який, чуттєвий психосоматик, віртуоз, який сміливо береться за найскладніші терапевтичні роботи клієнтів з важкими формами захворювань;
• Ян Якоб Стам з Голландії, структурований, методичний, прозорливий інструктор, що володіє тонким почуттям справедливості.
І багато інших ...
Розстановочний робота вимагає від інструктора, крім загальних знань психології та медицини, додатки таких якостей як емпатія, здатність мислити структурно, загострена інтуїція, відвага і, головне, - людинолюбство.
Таких людей чекають у різних куточках світу, знаючи, що вони - професіонали, які люблять свою справу і людей, і головне, готові передати нам найцінніше, що у них є - свій досвід.
І кожна мить спілкування з цими чудовими людьми несе нам нові відкриття та враження.

Відгуки про Інститут прикладної психології "Садалмелік"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук