Медичний порталУстановиОдесаКлінікаКлініка "VIRTUS" ("ВІРТУС") - Одеса
Клініка VIRTUS (ВІРТУС) - Одеса

Клініка "VIRTUS" ("ВІРТУС") - Одеса

Клініка , Косметологія, Науково-дослідний інститут

вул. Суднобудівна, 1 , Одеса, Одеська область
+38 (048) 746-55-44
+38 (048) 748-16-16
office@virtus.ua
Сховати карту
Філії:
Клініка "VIRTUS" ("ВІРТУС") - Харків
вул. Чернишевського, 30, салон краси "Харизма", 1й поверх

Про установу

Інститут пластичної хірургії ВІРТУС - найбільша в Україні медична установа, що займається проблемами естетичної медицини. Інститут ВІРТУС має в своєму розпорядженні консультативну поліклініку з денним стаціонаром, відділенням косметології з антивіковим центром, відділенням лазерних технологій, відділенням естетичної хірургії, в якому, крім пластичних хірургів, працюють хірурги стоматологи, урологи, гінекологи, ЛОР-хірурги.

Робота над поліпшенням зовнішності пацієнтів проводиться нами по таких основних напрямках:

  • Лікування захворювань, що мають зовнішній прояв
  • Лікування стресових станів і профілактика ранніх вікових змін
  • Усунення вікових змін хірургічними і нехірургічним методами
  • Усунення посттравматичних і природжених дефектів зовнішності

Сучасні косметологічні клініки дуже швидко розвиваються і завжди знаходяться в курсі світових новинок косметології і пластичної хірургії. Вони творять із зовнішністю людини справжні чудеса! Сьогодні естетична медицина знаходиться на вершині хірургії краси, косметологічні клініки використовують у своєму арсеналі новітню техніку: ендоскопічні технології, лазери. Сучасна пластична хірургія, здатна перетворити будь-яку жінку на справжню королеву, використовуючи при цьому останні досягнення науки і техніки.

Оснащення хірургічного стаціонару сучасною лазерною та ендоскопічною технікою, поєднання хірургічних методик з прийомами інтенсивної косметології, спільна робота хірургів різних спеціальностей дозволяє нам знизити травматичність операцій, мінімізувати їх сліди, скоротити післяопераційний період. А також проводити комбінацію декількох естетичних операцій на обличчі і тілі або комбінацію лікувальної і естетичної операцій під час одного наркозу. Відділення лазерних технологій інституту ВІРТУС укомплектоване найсучаснішими лазерами виробництва Італії та Німеччини (діодний, ербіевий, вуглекислий, рубіновий, неодимовий), що дозволяють нам диференційовано підходити до усунення багатьох естетичних проблем шкіри. Нові методи діагностики дозволяють нам відслідковувати зміни, що відбуваються в шкірі наших пацієнтів і контролювати ефективність призначених косметологічних і терапевтичних методик.

Естетична медицина

Естетична медицина коригує багато дефектів: форму носа, губ, вух, щік, підборіддя, здійснює підтяжку обличчя, "шліфує"зморшки, прибирає зайву вагу, займається відновленням та поліпшенням форм тіла.

У теж час, естетична медицина надає допомогу при серйозних порушеннях, наприклад, при втраті жінкою однієї з молочних залоз (наслідки мастектомії) - клініка пластичної хірургії зробить не тільки психологічну допомогу такий хворий, але і подарує їй бажані груди, використовуючи маммопластику, і разом з тим позбавить від комплексів з приводу зовнішнього вигляду.

В інституті ВІРТУС ведеться активна наукова робота. За останні два роки отримано 5 сертифікатів на винаходи в галузі медицини.

На базі інституту пластичної хірургії ВІРТУС спільно з Українським НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України регулярно проводяться курси підвищення кваліфікації лікарів.

Пластична хірургія

Пластична хірургія здатна запропонувати настільки широкий спектр послуг, що багато хто з пацієнтів (чоловіків і жінок) не в змозі навіть уявити собі всього того, на що здатна сучасна естетична медицина. Ось чому в більшості випадків отримані результати не тільки виправдовують очікування пацієнтів, але й значно їх перевершують!

Спеціалісти

Пластичний хірург, Косметолог

Відгуки про Клініка "VIRTUS" ("ВІРТУС") - Одеса

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук