Медичний порталУстановиКиївКлінікаІнститут пластичної хірургії "VIRTUS" ("ВІРТУС")
Інститут пластичної хірургії VIRTUS (ВІРТУС)

Інститут пластичної хірургії "VIRTUS" ("ВІРТУС")

Клініка , Поліклінка, Науково-дослідний інститут

вул. Костянтинівська, 57 , Київ, Київська область
+38 (044) 332-44-00
+38 (044) 332-44-11


Fax: +38 (044) 462-51-51
virtus-kiev@i.ua
Головний лікар
Таран Артем Анатольевич
Сховати карту
Філії:
Клініка "VIRTUS" ("ВІРТУС") - Харків
вул. Чернишевського, 30, салон краси "Харизма", 1й поверх
Клініка "VIRTUS" ("ВІРТУС") - Одеса
вул. Суднобудівна, 1

Про установу

Інститут пластичної хірургії ВІРТУС - найбільше в Україні медичний заклад, що займається проблемами естетичної медицини. Інститут ВІРТУС розпорядженні консультативною поліклінікою з денним стаціонаром, відділенням косметології з антивіковим центром, відділенням лазерних технологій, відділенням естетичної хірургії, в якому, крім пластичних хірургів, працюють хірурги стоматологи, урологи, гінекологи, ЛОР-хірурги.
Робота над поліпшенням зовнішності пацієнтів проводиться нами за такими основними напрямками:
Лікування захворювань, що мають зовнішній прояв
Лікування стресових станів і профілактика ранніх вікових змін
Усунення вікових змін хірургічними і нехірургічними методами
Усунення посттравматичних і вроджених дефектів зовнішності
Сучасні косметологічні клініки дуже швидко розвиваються і завжди знаходяться в курсі світових новинок косметології та пластичної хірургії.
Оснащення хірургічного стаціонару сучасною лазерною та ендоскопічної технікою, поєднання хірургічних методик з прийомами інтенсивної косметології, спільна робота хірургів різних спеціальностей дозволяє нам знизити травматичність операцій, мінімізувати їх сліди, скоротити післяопераційний період. А також проводити комбінацію декількох естетичних операцій на обличчі і тілі або комбінацію лікувальної та естетичної операцій під час одного наркозу. Відділення лазерних технологій інституту ВІРТУС укомплектовано найсучаснішими лазерами виробництва Італії та Німеччини (діодний, ербіевий, вуглекислий, рубіновий, неодимовий), що дозволяють нам диференційовано підходити до усунення багатьох естетичних проблем шкіри. Нові методи діагностики дозволяють нам відслідковувати зміни, що відбуваються в шкірі наших пацієнтів і контролювати ефективність призначених косметологічних і терапевтичних методик.
Естетична медицина коригує багато дефекти: форму носа, губ, вух, щік, підборіддя, здійснює підтяжку обличчя, "шліфує" зморшки, прибирає зайву вагу, займається відновленням і поліпшенням форм тіла.
У теж час, естетична медицина надає допомогу при серйозних порушеннях, наприклад, при втраті жінкою однієї з молочних залоз (наслідки мастектомії) - клініка пластичної хірургії зробить не тільки психологічну допомогу такий хворий, але і подарує їй бажану груди, використовуючи маммопластику, і разом з тим позбавить від комплексів з приводу зовнішнього вигляду.
В інституті ВІРТУС ведеться активна наукова робота. За останні два роки отримано 5 сертифікатів на винаходи в галузі медицини.
На базі інституту пластичної хірургії ВІРТУС спільно з Українським НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України регулярно проводяться курси підвищення кваліфікації лікарів.
Пластична хірургія здатна представити настільки широкий спектр послуг, що багато хто з пацієнтів (чоловіків і жінок) не в змозі навіть уявити собі всього того, на що здатна сучасна естетична медицина. Ось чому в більшості випадків отримані результати не тільки виправдовують очікування пацієнтів, а й значно їх перевершують!

Відгуки про Інститут пластичної хірургії "VIRTUS" ("ВІРТУС")

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук