Медичний порталУстановиХарківНауково-дослідний інститутІнститут охорони здоров'я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України

Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України

Науково-дослідний інститут

просп. 50-річчя ВЛКСМ, 52-А , Харків, Харківська область
+38 (0572) 62-20-01
+38 (0572) 62-20-33
iozdp@iozdp.org.ua
Сховати карту

Про установу

 

Сьогодні Інститут є багатопрофільним науково-дослідним, клінічною установою, що очолює проблемну комісію МОЗ та НАМН України "Охорона здоров'я дітей шкільного віку та підлітків", готує кадри вищої категорії, розробляє пропозиції до Державним програмам і забезпечує їх виконання.

У структурі інституту 11 наукових підрозділів (5 клінічних відділень: кардіоревматології, ендокринології, дитячої гінекології, психіатрії, педіатрії та реабілітації), 3 лабораторії (клінічної імунології, вікової ендокринології та обміну речовин, медичної генетики), відділ гігієни дітей шкільного віку та підлітків, відділення наукової організації медичної допомоги школярам і підліткам, відділ науково-медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи, група психології розвитку і група функціональних методів досліджень; клініка на 220 ліжок, до складу якої входять 5 клінічних спеціалізованих підрозділів, консультативна поліклініка, відділення відновного лікування, 4 діагностичних підрозділу.

Клініка акредитована МОЗ України, їй присуджена вища категорія.

В інституті працює 405 співробітників, з них 70 наукових та 51 лікар, серед яких 14 докторів і 55 кандидатів наук, 56 мають вищу лікарську категорію. Тільки за останні 10 років співробітниками інституту захищено 9 докторських і 42 кандидатські дисертації.

 

Фахівці

Ревматолог

Кардіолог

Ендокринолог

Гінеколог

Психіатр

Педіатр

Імунолог

Генетик

Функціональна діагностика

Спеціалісти

Педіатр, Гінеколог, Ендокринолог, Кардіолог, Ревматолог, Функціональна діагностика, Серце і судини, Імунолог, Реабілітолог, Психіатр, Психотерапевт, Рентгенолог, Генетик

Відгуки про Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук