Медичний порталУстановиДонецькЛабораторіяІмунологічна лабораторія
Імунологічна лабораторія

Імунологічна лабораторія

Лабораторія

бул-р Пушкина, 9 , Донецьк, Донецька область
Пн-Пт: 8.00 - 13.00
+38 (062) 348-99-53
immlab1@dn.velton.ua
Сховати карту

Про установу

Імунологічна лабораторія проф. Trunova О.А. була організована в березні 2006 р.

Фахівці з 25-річним стажем роботи у сфері медицини в Донецьку займаються медичною практикою в області лабораторної діагностики в Донецьку, ефективно визначаючи збудників багатьох інфекційних і паразитарних захворювань, а також алергію у дітей і дорослих.

В останні роки імунологія у Донецьку розвивається дуже швидкими темпами. Однак світовий прогрес в області імунологічних досліджень змушує донецьких імунологів рухатися вперед, не зупиняючись на досягнутому і освоюючи все нові, більш досконалі і точні методи лабораторної діагностики.

Наша імунологічна лабораторія проводить більшість сучасних видів медичних досліджень, ефективно допомагаючи лікарям і пацієнтам піклуватися про здоров'я протягом усього їх життя від новонародженості до зрілості.

Високої точності і відтворюваності виконуваних лабораторією досліджень змогли переконатися кілька тисяч маленьких і дорослих жителів не тільки Донецька, а й усієї Донецької області, які довірили нам своє здоров'я.

Спектр досліджень імунологічної лабораторії - більше 150 видів тестів. Для наближення послуги лабораторного обстеження безпосередньо до споживача організована служба виїзду на дім, що дозволяє включити в число клієнтів лабораторії людей, в силу різних причин не мають можливості відвідувати медичні установи.

В останні роки у зв'язку з погіршенням екологічної обстановки як серед дорослого, так і, особливо, дитячого населення, різко зріс рівень алергії в Донецьку.

Впевнено оцінюючи свою позицію в секторі медицини, імунологічна лабораторія планує в найближчі роки значно розширити спектр і географію поширення пропонованих послуг, інтегруючись, таким чином, розвивається значними темпами ринок комерційного охорони здоров'я.

Спеціалісти

Лаборант

Відгуки про Імунологічна лабораторія

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук