Медичний порталУстановиЯлтаЛікарняЯлтинська міська лікарня
Ялтинська міська лікарня

Ялтинська міська лікарня

Лікарня

Севастопольське шосе, 2 , Ялта, Крим
+38 (0654) 31-25-61
+38 (0654) 31-47-88
+38 (0654) 31-59-70
Fax: +38 (0654) 31-34-94
Livadiya_Likarnya@mail.ru
Головний лікар
Савельев Владимир Анатольевич
Сховати карту

Про установу

Кардіологічне відділення Ялтинської міської лікарні - це спеціалізоване відділення, здійснює екстрену та планову допомогу в лікуванні захворювань серця і судин жителям великої Ялти, приїжджим громадянам та іноземцям.

Кардіологічне відділення розраховане на 55 ліжок. У кардіологічному відділенні Ялтинської міської лікарні щорічно обстежуються і лікуються 1800-2000 осіб, щодня жителі великої Ялти та гості курорту отримують кваліфіковану медичну допомогу.

Кардіологічне відділення укомплектоване сучасним діагностичним обладнанням і висококваліфікованими кадрами, надає кардіологічну допомогу на високому професійному рівні.

Кардіологічне відділення здійснює екстрену допомогу хворим з гострим інфарктом міокарда. Порушення ритму серця. Гіпертонічною хворобою. Серцевою недостатністю. Проводь тромболітичну терапію хворим з інфарктом міокарда. Надає медичну допомогу хворим з важким порушенням ритму серця.

У перспективі роботи кардіологічного відділення - ангиохирургическая допомогу (коронарографія і стентування).

Урологічне відділення Ялтинської міської лікарні має 30 ліжок, розташоване на 2-му поверсі хірургічного корпусу, має 7-мь двох і чотиримісних палат для хворих, перев'язувальний, ендоскопічний та процедурний кабінети.

У відділенні проводиться лікування хворих з багатьма видами урологічної патології:
- Сечокам'яна хвороба: камені нирок, сечоводів, сечового міхура, уретри. Впроваджені малоінвазивні ендоскопічні операції за контактним дроблення і екстракції каменів на ендоскопічному обладнанні німецької фірми “RichardWolf”. Також проводяться відкриті операції по видаленню каменів.
- Захворювання простати: аденома, склероз простати, простатити.
- Гострі та хронічні запальні захворювання:

нирок-пієлонефрити, гостро-гнійні захворювання нирок, паранефриты.
сечового міхура і уретри - цистити, уретрити.
статевих органів у чоловіків - простатити, епідидиміти, орхіти.

- Захворювання статевих органів у чоловіків: крипторхізм, варикоцеле, водянки оболонок яєчка, кіста придатка, фімоз, атероми, кондиломи.
- Олеогранулема статевого члена.
- Опухали нирок, сечового міхура, простати, уретри вимагають невідкладних оперативних втручань з-за кровотеч, гострої затримки сечі, анурія.
- Травми органів сечової системи та чоловічих статевих органів.
- Гостра субренальная ниркова надостаточность.
- Сторонні тіла нирок, сечових шляхів.
- Мочепузырно-піхвові нориці.
- Патологічна рухливість нирки.

Проводиться повне обстеження хворих з патологією сечостатевої системи в найкоротші терміни з використанням можливостей відділення променевої діагностики в т.ч. комп'ютерну томографію, магнітно-резонансну томографію.

Хірургічне відділення №1 працює у складі Ялтинської міської лікарні з 1979 року. У відділенні 50коек. Працюють 12 лікарів хірургів, з них 6 осіб атестовані на вищу категорію по рирургии.
Проводиться лікування захворювань і травм грудей і живота, у тому числі жовчнокам'яної хвороби, виразкової хвороби шлунка і 12п кишки, гриж черевної стінки.
Широко використовуються сучасні методи діагностики УЗД, комп'ютерна томографія, видеолапароскопия, ендоскопічні дослідження шлунка і кишечника.
Поряд з традиційними методами лікування виконуються сучасні операції при грижах живота з застосуванням синтетичних матеріалів ("сітки"), видеолапароскопические холицэстоктомии (видалення жовчного міхура через проколи черевної стінки) при жовчнокам'яній хворобі.
За кількістю екстрених хірургічних втручань Хірургічне відділення №1 Ялтинської міської лікарні займає друге місце в АРК після лікарні швидкої допомоги №6 міста Сімферополя.
Статистичні показники якості роботи одні з кращих у Криму.

Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії хірургічної зони розташоване на 4-му поверсі хірургічного корпусу. Структура відділення представлена блоком інтенсивної терапії на 6 ліжок, що включає в себе ізолятор на 1 ліжко; протишокової палатою, лабораторією, анестезіологією.

Дитяче хірургічне відділення Ялтинської міської лікарні засноване в 1973 році. Засновником і довгі роки беззмінним лідером відділення був заслужений лікар України Цавро Юрій Станіславович.

Відділення травматології Ялтинської міської лікарні надає ургентну і планову ортопедо-травматологічну допомогу населенню Великої Ялти.

Фізіотерапевтичне відділення обслуговує всі відділення больнцы. Процедури відпускаються у спеціалізованих кабінетах, а так само, для постільних пацієнтів - в палатах.

Фахівці

Травматолог

Хірург

Нейрохірург

Кардіолог

Уролог

Педіатр

Фізіотерапевт

Ортопед

Спеціалісти

Кардіолог, Уролог, Хірург, Ортопед, Травматолог, Нейрохірург, Педіатр, Офтальмолог (окуліст), Анестезіолог, Фізіотерапевт

Відгуки про Ялтинська міська лікарня

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук