Медичний порталУстановиХарківВетклінікаХарківський ветеринарний госпіталь
Харківський ветеринарний госпіталь

Харківський ветеринарний госпіталь

Ветклініка

вул. Олексіївська, 14 , Харків, Харківська область
+38 (057) 773-26-59
+38 (057) 755-36-36
kluban@vethospital.kh.ua
Головний лікар
Клубань Виталий Анатольевич
Сховати карту

Про установу

Харківський ветеринарний госпіталь , більше відомий у Харкові як ветклиника , почав свою роботу 1 листопада 2006 року.

Cплоченная група колег і однодумців поставила перед собою непросте завдання - створити в Харкові ветклинику , що відповідає останнім стандартам ветеринарії та розташовує потужним арсеналом сучасних засобів діагностики і лабораторних аналізів для тварин.

Поєднання високотехнологічного обладнання з професіоналізмом харківських ветлікарів і чуйним , уважним ставленням до тварин дозволило нам незабаром домогтися багатьох поставлених цілей.

В даний час на території ветклініки виявляється не тільки термінова ветеринарна допомога. Висококваліфікованими фахівцями здійснюються також комплексні лабораторні аналізи для тварин з метою подальшого лікування . Клініка має в своєму розпорядженні ветеринарною аптекою , де є велика кількість медикаментів. У ветаптеці ви можете підібрати необхідні ліки , заздалегідь проконсультувавшись з цього приводу з провідними ветеринарами Харкова.

Ветеринарний шпиталь забезпечує професійне обслуговування тварин як на території клініки , так і вдома . Таким чином , ви можете зробити виклик ветеринара в Харкові на будинок в разі потреби.

Спираючись на багаторічний досвід роботи і глибокі знання у сфері ветеринарії , наші лікарі нададуть якісну ветеринарну допомогу в Харкові , яка дозволить швидко поставити на ноги вашого вихованця.

Відгуки про Харківський ветеринарний госпіталь

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук