Медичний порталУстановиХарківЛікарняХарківська обласна клінічна лікарня
Харківська обласна клінічна лікарня

Харківська обласна клінічна лікарня

Лікарня , Поліклінка, Денний стаціонар, Дитяча лікарня, Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія, Жіноча консультація

пр-т Правди, 13 , Харків, Харківська область
+38 (057) 700-36-88,
+38 (057) 705-67-22
Сховати карту

Про установу

Обласна клінічна лікарня побудована  по розпорядженню Імператора Олександра III в 1896 році і мала  три клініки: терапевтичну, акушерсько – гінекологічну, офтальмологічну на 96 ліжок. 1898 році продовжено будівництво неврологічної клініки та клініки дитячих хвороб, які були відкриті в 1917 – 1918 роках.

В 1920 році на базі медичного факультету Харківського університету організовується медична Академія, яка в 1921 році реорганізується в Харківський медичний інститут і в його ведення переходять усі клініки як   учбова база. На той момент ліжковий  фонд клінік складав  180 ліжок.

На сьогодні обласна  клінічна лікарня - це багато профільна медична установа, яка обслуговує переважно мешканців районів області,   питома вага яких  постійно збільшується і становить 80 – 85% від усіх, що звернулися за допомогою. 

Основними завданнями обласної клінічної лікарні є надання спеціалізованої висококваліфікованої медичної допомоги третинного рівня в стаціонарних відділеннях лікарні із залученням до лікувально-діагностичного процесу професорсько – викладацького складу медичного університету, розвиток спеціалізованої консультативної медичної допомоги в поліклініці, надання планової та екстреної консультативної медичної допомоги, а також організаційно - методичної допомоги колегам з лікувально – профілактичних закладів області, підготовка та перепідготовка медичних кадрів.

До складу обласної клінічної лікарні входить консультативна поліклініка на 480 відвідувань, 25 спеціалізованих стаціонарних відділень на 860 ліжок, сучасний набір діагностичних відділень: централізована багато профільна лабораторія, відділення рентгенологічне, рентгенорадіологічне, променевої діагностики, ультразвукової, ендоскопічної, радіонуклідної, функціональної діагностики. Функціонує лабораторія очного протезування. Крім того, працюють відділення фізіотерапії, патологоанатомічне, аптека. На базі відділень організована робота спеціалізованих дитячих ліжок: 10 гінекологічних, 5 нейрохірургічних.

Фахівці

Спеціаліст МРТ

Хірург

Спеціаліст УЗД

Ендоскопіст

Функціональна діагностика

Рентгенолог

Фізіотерапевт

Алерголог

Гастроентеролог

Пульмонолог

Офтальмолог (окуліст)

Отоларинголог (ЛОР)

Проктолог

Акушер

Гінеколог

Нейрохірург

Спеціалісти

Венеролог, Гастроентеролог, Гінеколог, Дерматолог, Кардіолог, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Педіатр, Алерголог, Генетик, Імунолог, Інфекціоніст, Променева терапія, Мамолог, Масажист, Нейрохірург, Ортопед, Проктолог, Психіатр, Радіолог, Рентгенолог, Психолог, Спеціаліст УЗД, Спеціаліст комп'ютерної томографії, Уролог, Хірург, Функціональна діагностика, Ендокринолог, Ендоскопіст, Фізіотерапевт, Сімейний лікар, Сексолог / сексопатолог, Реаніматолог, Ревматолог, Пульмонолог, Психотерапевт, Травматолог, Акушер, Спеціаліст МРТ

Відгуки про Харківська обласна клінічна лікарня

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук