Медичний порталУстановиДонецькЛікарняГоспіталь Сітько-МРТ
Госпіталь Сітько-МРТ

Госпіталь Сітько-МРТ

Лікарня , Шпиталь, Діагностичний центр

пр-т Визволення Донбасу, 4 , Донецьк, Донецька область
Пн- Сб : 8.00-18.00
+38 (062) 342-75-16,
+38 (062) 311-52-38
+38 (066) 270-23-54,
+38 (067) 621-94-43
temp.sitko@gmail.com
Головний лікар
Величко Татьяна Григорьевна
Сховати карту

Про установу

Історія госпіталю "Сітько-МРТ" починається з 1982 року, коли групою вчених під керівництвом Сергія Пантелеймоновича Сітько були відкриті характеристики частот людського організму. Незабаром командою Сітько була розроблена і впроваджена в клінічну практику прикладна технологія квантової медицини - мікрохвильова резонансна терапія (МРТ). Технологія МРТ отримала високу оцінку міжнародної експертизи і захищена патентами України, Росії, США, Бельгії, Китаю, Аргентини та Югославії.

Народження самого Госпіталю в м. Донецьку сталося 27 грудня 1994 року. Це стало унікальною подією в рамках країни: Госпіталь Сітько - перше в Україні спеціалізований лікувальний заклад мікрохвильової резонансної терапії. Ініціатор і беззмінний керівник проекту - голова правління ЗАТ "Асоціація" Темп "Козаків Микола Іванович. Госпіталь створений спільно з НДЦ квантової медицини" Вiдгук "за підтримки Донецької облдержадміністрації та міськвиконкому. При Міністерстві охорони здоров'я України на базі Київського науково-дослідного центру" Вiдгук "вже більше 20 років ведуться теоретичні та експериментальні дослідження в галузі квантової медицини.

На даний момент через Госпіталь Сітько пройшло більше 25 тисяч чоловік, яким вдалося відновити здоров'я, зцілити недуги і згадати радість життя.

Метод мікрохвильової резонансної терапії полягає у впливі на біологічно активні точки електромагнітними крайневисокочастостнимі (КВЧ) хвилями наднизької потужності в діапазоні, в якому наші клітини генерують хвилі. Застосування МРТ викликає в організмі резонанс на клітинному рівні, в результаті якого власна електромагнітна хвиля організму приймає правильну форму і амплітуду, і організм включає програму самовідновлення.

Застосування методу МРТ показало найвищу ефективність при безлічі захворювань. З метою подальшого розвитку ідей основоположника квантової медицини С.П.Сітько ЗАТ "Асоціація" Темп "був створений власний науково-дослідний центр квантової медицини. Центральними завданнями НДЦ стали розробка діагностичного програмно-апаратного комплексу, діагностичних і лікувальних методик для створення кабінетів МРТ із замкнутим технологічним циклом. Ці завдання успішно реалізовані: на базі НДЦ Госпіталь Сітько був створений і серійно випускається унікальний програмно-апаратний діагностичний комплекс "Ремег". Комплекс "Ремег" захищений 3 патентами України (№ № 23748, 38560, 53107) і 3 патентами Росії ( № № 2123318, 2169551, 2209033), має сертифікат відповідності, зареєстрований у Міністерстві охорони здоров'я України (№ 1266/2002 від 24.10.2002 р.) і дозволений для застосування в медичній практиці. Проведена серія технічних, предклініческіх і клінічних випробувань на базі Донецької обласної лікарні профзахворювань та госпіталю інвалідів Великої вітчизняної війни, інститутах хімії високомолекулярних сполук НАН України та серцево-судинної хірургії АМН України (м.Київ).

Висока ефективність комплексу дозволила Міністерству охорони здоров'я України внести його до реєстру медичної техніки та дозволити до використання в клінічній практиці. Такого високого визнання не отримала жодна з існуючих в Україні електропунктурних діагностик.

Фахівці

Рефлексотерапет

Спеціаліст МРТ

Спеціаліст УЗД

Спеціалісти

Гастроентеролог, Дерматолог, Імунолог, Кардіолог, Невролог, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Психіатр, Уролог, Спеціаліст МРТ, Спеціаліст УЗД, Рефлексотерапет

Відгуки про Госпіталь Сітько-МРТ

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук